Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı - Son Dakika

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı

18.01.2021 17:28

Disney kanalının şöhrete kavuşturduğu genç kuşak yıldızlardan olan ve son dönemde cinsel içerikli paylaşımlarıyla çok konuşulan Bella Thorne, geçtiğimiz günlerde sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armi Hammer'a destek verdi. Ünlü oyuncuya destek veren Thorne'a sosyal medyada tepki yağdı.

1
Yer aldığı projelerle Hollywood'un dikkat çeken isimlerinden biri olan Armie Hammer, bir süredir sosyal medyada dolaşan ona ait olduğu iddia edilen şiddet içerikli cinsel fantezi mesajlarıyla gündemde.
2
Ünlü oyuncuya ait olduğu söylenen mesajlar sosyal medyada dalga dalga yayılırken, eski sevgilisi Courtney Vucekovich, oyuncu hakkında şoke eden iddialarda bulundu.
3
Geçtiğimiz haziran ayında Hammer ile ilişki yaşayan 34 yaşındaki Vucekovich, Hammer'ın cinsel içerikli fantezilerini kendisine de anlattığını belirterek "Bana kaburgalarımı kırıp mangal yapmak ve yemek istediğini söyledi" dedi. İddialar için "Bana yönelik sahte çevrimiçi saldırılar" diyen Armie Hammer, Jennifer Lopez'le başrolü paylaşacağı Shotgun Wedding filminin kadrosundan çıkarıldı.
4
Tüm bu gelişmeler yaşanırken Bella Thorne Instagram'da yaptığı paylaşımla aktöre destek çıktı.
5
23 yaşındaki eski Disney yıldızı Bella Throne, Instagram'da, "Onu ve ailesini rahat bırakın. Acayip bir yamyam olması imkânsız" diyerek Armie Hammer hakkında çıkan iddialara inanmadığını söyledi.

6
Thorne'un bu paylaşımı sosyal medyada gündem oldu ve tepki çekti.
7
8

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı - Son Dakika


Advertisement