Sapkın milyarder Jeffrey Epstein'in malikanesine baskın yapıldı! Evden çıkan çıplak fotoğraflar şoke etti - Son Dakika

Sapkın milyarder Jeffrey Epstein'in malikanesine baskın yapıldı! Evden çıkan çıplak fotoğraflar şoke etti

14 gün önce

Geçtiğimiz Austos ayında hücresinde intihar eden sapkın milayerder Jeffrey Epstein'in evine yapılan baskının görüntüleri resmen paylaşıldı, duvarlarda asılı çıplak fotoğraflarda sosyetik güzel de var.

1
Sapık milyarder Jeffrey Epstein'in eski bir çalışanının itiraflarından yaklaşık iki ay sonra ABD savcılığı Florida Palm Beach'teki eve yapılan baskının görüntülerini paylaştı.

2
Aralarında reşit olmayan kız çocuklarının da bulunduğu çok sayıda kişiye cinsel tacizde bulunmak ve seks amaçlı insan kaçakçılığı yapmakla suçlanan Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein, 10 Ağustos günü tutulduğu hücrede ölü bulunmuştu. Adli tıp 66 yaşındaki eski bankerin kendini asarak intihar ettiği sonucuna varmıştı.
3
Kara geçmişinin günyüzüne çıkmasıyla dünyayı şoke eden sapkın milyarderin malikanesinden de görenleri hayrete düşürdü.
4
Eski çalışan, Epstein'in bir dönem sevgilisi olan, ilişkileri bittikten sonra da ona birlikte olması için genç kızlar ayarlayan Ghislaine Maxwell'in yaklaşık iki metrelik bir portresinin söz konusu malikanede asılı olduğunu söylemişti.
5
İngiliz sosyetik Ghislaine Maxwell, bir sandalyede çıplak bir biçimde oturuyordu ve bacakları uygunsuz bir şekilde aralıktı.

6
Rezalet bununla da sınırlı değildi. Epstein'in eski çalışanı, malikanenin duvarları çırılçıplak kadın fotoğrafları, ilişkile giren çiftlerin resimleri ve tablolarıyla kaplıydı. 40 kilometrekarelik bir alana yayılmış olan malikanede Epstein, reşit olmayan kızlarla ilişkiye giriyordu.
7
İsmi gizli tutulan eski çalışan, 1999 yılından 2007'ye kadar Epstein'in evinde internet, güvenlik ve haberleşme alanında görev yapmıştı.
8
Eski çalışanın anlattıkları, yaklaşık 50 gün sonra yayınlanan savcılık görüntüleriyle doğrulandı. Dünyayı dehşete düşüren video kaydı, Florida Palm Beach'teki malikanede 2005'te kaydedildi.
9
Silahlı polislerin baskınında malikanedeki onlarca kadının çırılçıplak fotoğrafları, masaj masaları ve çıplak resimler göze çarpıyor.
10
Bir karede sahilde çırılçıplak güneşlenen bir genç kadın ile yanında 18 yaşından küçük, siyah bikini giymiş bir kız var.
11
Bir dönem Epstein'in sevgilisi olan Ghislaine Maxwell'in olay yaratan poz.
12
Ghislaine Maxwell odasındaki bir dişçi koltuğu dikkat çekiyor.

13
Maxwell'in aynı zamanda sapık milyardere birlikte olması için genç kızlar ayarladığı ileri sürülmüştü.

14
Evde asılı duran fotoğrafların birçoğunda Jeffrey Epstein görünüyor. Söz konusu baskın sırasında, sapık milyarder evde değildi.
15
Bu kare ise Epstein'in banyosundan!
16
Jeffrey Epstein'in New Mexico'daki lüks malikanesinde, havuzun karşısında asılı duran devasa tabloda Ghislaine Maxwell çırılçıplak bir şekilde duruyordu.
17

Haber Yayın Tarihi: 03.02.2020 02:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! Hollywood'un ünlü cinsel ilişki terapisti Amie Harwick sevgilisi tarafından öldürüldü Rakamlar ürküttü! Hangi ülkenin ne kadar nükleer silahı var?