"Sapyoseksüelim" diyen Hülya Avşar'a Müge Anlı'nın psikiyatristinden olay yorum! Twitter'da ortalık karıştı - Son Dakika

"Sapyoseksüelim" diyen Hülya Avşar'a Müge Anlı'nın psikiyatristinden olay yorum! Twitter'da ortalık karıştı

14.03.2021 13:34

Hülya Avşar'ın Sapyoseksüelim' açıklamasının yankıları sürerken konuyla ilgili bir çıkış da Müge Anlı'nın programıyla tanınan Arif Verimli'den geldi. Ünlü psikiyatristin paylaşımı Twitter'ı adeta birbirine kattı.

1
Avşar "Güçlü kadın olmak güzel, ancak erkek benden güçlü olmazsa dövesim geliyor. Erkeğin benden akıllı olmasını isterim, ben sapyoseksüelim yani zeki erkeğe bayılırım. Zeka benim için büyük güç. Bunları bir araya getirecek birisi varsa, hemen bana haber verin" dedi.
2
Masumiyet dizisiyle ekranlara dönen Hülya Avşar özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalar magazin gündemine bomba gibi düştü.
3
Sapyoseksüel olduğunu açıklayan Avşar'a kısa süre önce Müge Anlı'nın programından ayrılan Arif Verimli'den bomba bir gönderme geldi.
4
Psikiyatrist Verimli açıklamasında "Sapyoseksüel kadınlar kusura bakmasın ama o erkekler zaten zamanında doğru kadını bulmuşlardır. Çünkü zeka büyük bir güçtür" dedi.
5
Verimli'nin bu paylaşımı takipçileri arasında tartışma başlattı. Arif Verimli bazı takipçilerinin yorumlarına da yanıt vermeyi ihmal etmedi.

6
7

Son Dakika 'Sapyoseksüelim' diyen Hülya Avşar'a Müge Anlı'nın psikiyatristinden olay yorum! Twitter'da ortalık karıştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı