Saraçoğlu'na Kadın Eli - Son Dakika

Saraçoğlu'na Kadın Eli

20.09.2011 14:06

1
Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Fenerbahçe ile Manisaspor arasında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bu akşam oynanacak maça sarı-lacivertli takımın kadın taraftarları yoğun ilgi gösterdi.
2
Tff'nin aldığı son karar gereği sadece kadınlar ile 12 yaş ve altı çocukların ücretsiz izleyebileceği maçın biletleri, bugün saat 10.00'dan itibaren dağıtılmaya başlandı.
3
Sabahın erken saatlerinde itibaren mağazalar önünde kuyruklar oluşturan taraftarlar, kısa sürede basılı biletleri tüketti.
4
Stat yetkilileri yeni biletlerin basılmakta olduğunu, basım işleminin gün içinde tamamlanacağını ve yine aynı Fenerium mağazaları ile stat önündeki Biletix gişesinden yeni bilet dağıtımının süreceğini bildirdi.
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Saraçoğlu'na Kadın Eli - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor