Sarhoş Çift, Alışveriş Merkezinin Çatısında Cinsel İlişkiye Girerken Fena Yakalandı! - Son Dakika

Sarhoş Çift, Alışveriş Merkezinin Çatısında Cinsel İlişkiye Girerken Fena Yakalandı!

13.04.2019 08:42

Johannesburg, Güney Afrika'da Sandton City alışveriş merkezinin çatısına koşan sarhoş çift, cinsel ilişkiye girecekken komşu ofislere yakalandı. Şirket çalışanları şaşkınlıktan gülme krizine girdi ve tabii o anları görüntülemeyi ihmal etmedi.

1
Güney Afrika'nın Johannesburg şehrinde, alkolü fazla kaçıran çift cinsel ilişkiye girmek için kendini alışveriş merkezi Sandton City'nin çatısında buldu.
2
Yolun öbür tarafındaki rezidans bloğundaki ofis çalışanları bu durumu fark etti ve neye uğradığını şaşırdı.
3
Çok geçmeden güvenlik görevlisi çatı kapısının alarmını duyuyor ve çifti basıyor. Cinsel ilişki eyleminde bulunan çiftin final sınavlarının bitişini kutlamak için alkolü fazla kaçırdığı ve biraz heyecan için çatıya çıktığı öğrenildi.

4
5

Son Dakika Sarhoş Çift, Alışveriş Merkezinin Çatısında Cinsel İlişkiye Girerken Fena Yakalandı! - Son Dakika


YORUMLAR (6)
  • Gereksiz..: Komşu ofis çalışanlarının işi yokmuymuş o anda. Niye iş vakti iş yapılmıyor. Sanki kendileri sütten çıkma ak kaşık. onlar yemiyo aynı haltı sanki. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • bırak ne halleri varsa: kimyasal ilaçlar yan etki yaptığından farklı fantazi teknikleri doktor tavsiyesi ile yapılmaktadır. aksi takdirde soy kıtlaması yaşanabilir. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
18:18
Advertisement