Şarkıcı Nez, dördüncü kez evlilik yolunda! Müjdeyi 'Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde' notuyla verdi - Son Dakika

Şarkıcı Nez, dördüncü kez evlilik yolunda! Müjdeyi 'Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde' notuyla verdi

12.07.2020 09:02

Şarkıları ve danslarıyla bir döneme damgasını vuran şarkıcı Nez, dördüncü kez nikah masasına oturuyor. 41 yaşındaki şarkıcı 1 yıldır aşk yaşadığı Gökhan Köksal'dan evlilik teklifi aldı.

1
2000'li yılların başında 'Sakın Ha' parçasıyla ismini duyuran şarkıcı Nez, şimdilerde sakin bir hayat yaşıyor.
2
Son olarak Senin Annen Olmam Ben şarkısıyla hayranlarının karşısına çıkan ünlü şarkıcı, iş hayatıyla gündeme gelmese de aşk hayatıyla gündeme geldi.
3
41 yaşındaki şarkıcı, dün akşam 1 yıldır birlikte olduğu Gökhan Köksal'dan evlilik teklifi aldı. Nez, o anları "'Evet' dedim. Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde" notuyla paylaştı.

4
Şarkıcı Nez, üç kez nikâh masasına oturdu ve üç evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamadı. Nez, son olarak 2017 yılında nikâh masasına oturduğu oyuncu Eylem Server Ünüvar'dan tek celsede boşanmıştı.
5
Bu boşanmayla üçüncü evliliğini de noktalayan Nez, "Yeniden evlilik düşünür müsünüz?" sorusuna ise, "Bunları konuşmak için çok erken." yanıtını vermişti.
6
Nez, 15 Nisan 1979 yılında İzmir'de dünyaya geldi.Türk pop müziği şarkıcısı ve dansçı. Fox'ta yayınlanan Sıkı Dostlar isimli sit-com'da Haluk Bilginer, Özkan Uğur ve Seray Sever ile birlikte oynadı.

7
Liseyi İstanbul Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi'nde okumuştur. İlk albümünü 2002 yılında kendi ismini verdiği "Nez" albümünü çıkardı. Bu albümden 'Sakın Ha, Her şey Boş' gibi şarkılar o dönem hit oldu.
8
3 yıl aradan sonra 2006 yılında 2. albümü "%100 Nez"i çıkartmıştır, daha sonra 4 yıl aradan sonra "NeZamanı" adlı maxi single çıkardı. Bu albümden 'Oldu Mu Şimdi' ve 'Depresif Kukla' şarkılarına klip çekildi. 2013 yılının Nisan ayında olgunluk dönemi projesi olarak nitelendirdiği "Nez Retro Turca" adlı albümünü çıkarmıştır.
9
10
11

Son Dakika Şarkıcı Nez, dördüncü kez evlilik yolunda! Müjdeyi 'Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde' notuyla verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement