Şarkıcı Ogün Şanlısoy'un Otizmli Çocuğu için Bakan Selçuk Devreye Girdi - Son Dakika

Şarkıcı Ogün Şanlısoy'un Otizmli Çocuğu için Bakan Selçuk Devreye Girdi

19.11.2018 15:40

Şarkıcı Ogün Şanlısoy ve Sedef Erken'in otizmli çocuklarını okuldan alacaklarını söylemesi üzerine Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk devreye girdi. Cem Yılmaz da konuyla ilgili elinden geleni yapacağına dair destek tweeti attı.

1
İstanbul Otizm Gönüllüleri Derneği Başkanı da olan Ogün Şanlısoy'un eski eşi Sedef Erken, Twitter'da oğulları Ozan'ın zorunlu eğitim sisteminde yaşadığı problemleri anlattı.
2
Sedef Erken, Ziya Selçuk ve MEB'i Etiketleyerek Oğlunu okuldan alacağını duyurmuştu.
3
4
Şarkıcı Ogün Şanlısoy da yıllardır verdikleri mücadeleden vazgeçtiklerini yazarak, oğullarını okuldan alacaklarını bildirdi.
5
Çocuklarının zorunlu eğitim sisteminden muaf tutulmasını istekleri mesajına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ziya Selçuk'u etiketledi Ogün Şanlısoy.
6
Şanlısoy ve Erken'in tweetlerinden sonra 'otizmli çocukların eğitim sistemindeki sorunları'na ilişkin pek çok tweet atıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk "En yakın zamanda bir araya gelelim, konuşalım." yazdı.
7
Bunun üzerine sevinç gözyaşlarına boğulan Sedef Erken 500 bin otizmli bireye dikkat çekti.
8
Cem Yılmaz destek mesajı attı
Cem Yılmaz destek mesajı attı
Konuya dahil olan Cem Yılmaz'da destek mesajı attı.

Son Dakika Şarkıcı Ogün Şanlısoy'un Otizmli Çocuğu için Bakan Selçuk Devreye Girdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu