Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! - Son Dakika

Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu!

20.11.2019 15:33

Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum grubunun solisti Yusuf Demirkol da estetik yaptıran ünlüler kervanına katıldı. İşte saç ektirip burun operasyonu geçiren Demirkol'un son hali...

1
Şüphesiz ki, 'kusursuz görünüm standartları'nın ağır baskısına en çok maruz kalan isimler ünlüler. Sürekli kameralar önünde gördüğümüz isimlerin değişimine bazen canlı canlı tanık oluyoruz. İşte bu değişime imza atanlardan biri de Zakkum grubunun solisti Yusuf Demirkol. Pek çoğunuz onu bu fotoğraftaki haliyle hatırlıyorsunuz.
2
Yusuf Demirkol da estetikli ünlüler kervanına katıldı. Burnunun görünümünden rahatsız olan Demirkol, soluğu ameliyat masasında aldı. Bununla da kalmadı bir de saç ektirdi.
3
Estetikle bambaşka biri oldu!
Estetikle bambaşka biri oldu!
İşte karşınızda burun estetiği ve yeni saçlarıyla Yusuf Demirkol. Sizce de çok değişmemiş mi?
4
Demirkol'un estetikli haline; "Çok değişmiş", "Tanıyamadım", "Eski hali daha iyiydi!", "Zakkumdan okaliptusa dönmüş", "Eskiden gerçekçiydi şimdi yapmacık", "Olmamış maalesef oldukça kötü" gibi yüzlerce yorum geldi.
5
Çoğu hayranı ise Demirkol'un yeni halini Armağan Çağlayan'a benzetti.
6
İşte Yusuf Demirkol'un Instagram'ından en son kareler...
7
Yusuf Demirkol kimdir?
Yusuf Demirkol kimdir?
Yusuf Demirkol, 3 Ocak 1980 tarihinde Ankara'da doğdu. Liseyi Ankara'da bitirdikten sonra 1997 yılında Kıbrıs'a yerleşti. 2 yıl sonra tekrar Ankara'ya döndü.

1999 yılında Cem Senyücel ve Eren Parlakgümüş ile birlikte "Raindog" adlı müzik grubu kurdu. İlk olarak Sinema Bar'da sahne aldı. Ankara barlarında grubuyla müzik yaptı. Daha sonra kendi yazdıkları Türkçe sözlü parçaları kaydedip bu gurubun adını 2007 yılında 'Zakkum' olarak değiştirdiler ve ilk albümleri 'Zehr-i Zakkum'u yayınladılar.

8
2005 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü'nden lisans eğitimini tamamlayarak mezun olan Demirkol, ardından yüksek lisansını da yaptı.
9
2009 yılında askerliğini kısa dönem olarak Mersin, Taşucu'nda 5 ay yaptı. 2011 yılında ikinci albümleri '13'ü piyasaya sürdü. 'Yüzük' adlı çıkış parçalarından sonra 'Anason' adlı parçalarına klip çekildi.
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! - Son Dakika


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden