Son Dakika Haberleri: Sarp Leventoğlu Düğün Masraflarını Karşılayamamış

Sarp Leventoğlu Düğün Masraflarını Karşılayamamış

6 yıl önce

1
Dizi oyuncuları Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun dizi setinde başlayan aşkları mutlu sonla noktalandı.

2
Yönetmen Mustafa Altıoklar'ın yeğeni olarak tanınan Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay, Kuruçeşme Su Ada'da gerçekleşen düğünle evlendiler.

3
İkilinin nikahını damat Leventoğlu'nun uzaktan akrabası olan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı.

4
Hiçbir ayrıntı ve detayın basınla paylaşılmadığı düğünde çifti, rol aldıkları 'Küçük Ağa' dizisi oyuncuları ve birkaç meslektaşı yalnız bırakmadı.

5
İstanbul'un en lüks mekanlarından olan biri olan Su Ada'da gerçekleşen düğün için Sarp Leventoğlu'nun parasının masraflara yetmediği iddia edildi.

6
Oyuncunun nikah töreninden önce anlaşmış olduğu bir saat firmasının ürünlerini değiştirerek koluna taktığı ve bu fotoları İnstagram hesabından paylaştığı görüldü.

7
Dünya evine giren çiftten Birce Akalay'ın kaderi ise benzerliklerle dolu.

8
Akalay, daha önce 2011 yılında rol aldığı "Yer Gök Aşk" dizisindeki partneri Murat Ünalmış ile evlenmiş ancak çift kısa bir süre boşanmıştı.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22Haber Yayın Tarihi: 03.08.2014 12:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu