Sarp Leventoğlu Düğün Masraflarını Karşılayamamış - Son Dakika

Sarp Leventoğlu Düğün Masraflarını Karşılayamamış

03.08.2014 12:41

1
Dizi oyuncuları Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun dizi setinde başlayan aşkları mutlu sonla noktalandı.

2
Yönetmen Mustafa Altıoklar'ın yeğeni olarak tanınan Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay, Kuruçeşme Su Ada'da gerçekleşen düğünle evlendiler.

3
İkilinin nikahını damat Leventoğlu'nun uzaktan akrabası olan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı.

4
Hiçbir ayrıntı ve detayın basınla paylaşılmadığı düğünde çifti, rol aldıkları 'Küçük Ağa' dizisi oyuncuları ve birkaç meslektaşı yalnız bırakmadı.

5
İstanbul'un en lüks mekanlarından olan biri olan Su Ada'da gerçekleşen düğün için Sarp Leventoğlu'nun parasının masraflara yetmediği iddia edildi.

6
Oyuncunun nikah töreninden önce anlaşmış olduğu bir saat firmasının ürünlerini değiştirerek koluna taktığı ve bu fotoları İnstagram hesabından paylaştığı görüldü.

7
Dünya evine giren çiftten Birce Akalay'ın kaderi ise benzerliklerle dolu.

8
Akalay, daha önce 2011 yılında rol aldığı "Yer Gök Aşk" dizisindeki partneri Murat Ünalmış ile evlenmiş ancak çift kısa bir süre boşanmıştı.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Sarp Leventoğlu Düğün Masraflarını Karşılayamamış - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor