Şaşkına çeviren olay! Netflix izlemeyi bırakınca 12 ayda 90 kilo verdiler - Son Dakika

Şaşkına çeviren olay! Netflix izlemeyi bırakınca 12 ayda 90 kilo verdiler

30.09.2019 11:15

Kanada'da yaşayan Jasmine Parent ve Fiance Jeremy isimli çift, Netflix'te dizi ve film izlemeye ayırdıkları vakti, ev işlerine ayırınca 12 ayda 90 kilo verdi.

1
Kanada'da yaşayan Jasmine Parent ve Fiance Jeremy Crawley çifti, fazka kilolarından kurtulmak ve çocuklarına daha fazla kötü örnek olmamak için Netflix'ten dizi ve film izlemeyi bıraktılar.

2
Çift, bir yıl boyunca, Netflix izlemek yerine, kendilerini ev işlerine adama kararı aldı.
3
Aldıkları kararın arkasında azimle duran çift, 12 ayın sonunda 90 kilo verdi.
4
Önceden, aşırı kilolarından dolayı aynaya bile bakmak istemediklerini belirten çift, merdiven çıkarken nefeslerinin kesildiğini anlattı.
5
Netflix'ten aşırı dizi ve film izlediklerini, izlerken ölçüsüzce yemek yediklerini ve sık sık dışarıdan yemek söyleyerek maddi anlamda da kayıpta olduklarını söyleyen Kanadalı karı-koca, film izlememe kararı aldıklarında, bu denli hızlı zayıflayacaklarını tahmin etmediklerini söyledi.
6
Kilo verme serüvenini adım adım sosyal medya hesabından paylaşan Jasmine, şu an yaptığı paylaşımlarla hayatını kazanmaya başladığını ve kilo verdikten sonra sarkmış derisi için kısa süre içinde ameliyat olacağını belirtti.
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Şaşkına çeviren olay! Netflix izlemeyi bırakınca 12 ayda 90 kilo verdiler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı