Şaşkına çeviren olay! Netflix izlemeyi bırakınca 12 ayda 90 kilo verdiler - Son Dakika

Şaşkına çeviren olay! Netflix izlemeyi bırakınca 12 ayda 90 kilo verdiler

3 ay önce

Kanada'da yaşayan Jasmine Parent ve Fiance Jeremy isimli çift, Netflix'te dizi ve film izlemeye ayırdıkları vakti, ev işlerine ayırınca 12 ayda 90 kilo verdi.

1
Kanada'da yaşayan Jasmine Parent ve Fiance Jeremy Crawley çifti, fazka kilolarından kurtulmak ve çocuklarına daha fazla kötü örnek olmamak için Netflix'ten dizi ve film izlemeyi bıraktılar.


2
Çift, bir yıl boyunca, Netflix izlemek yerine, kendilerini ev işlerine adama kararı aldı.
3
Aldıkları kararın arkasında azimle duran çift, 12 ayın sonunda 90 kilo verdi.
4
Önceden, aşırı kilolarından dolayı aynaya bile bakmak istemediklerini belirten çift, merdiven çıkarken nefeslerinin kesildiğini anlattı.
5
Netflix'ten aşırı dizi ve film izlediklerini, izlerken ölçüsüzce yemek yediklerini ve sık sık dışarıdan yemek söyleyerek maddi anlamda da kayıpta olduklarını söyleyen Kanadalı karı-koca, film izlememe kararı aldıklarında, bu denli hızlı zayıflayacaklarını tahmin etmediklerini söyledi.
6
Kilo verme serüvenini adım adım sosyal medya hesabından paylaşan Jasmine, şu an yaptığı paylaşımlarla hayatını kazanmaya başladığını ve kilo verdikten sonra sarkmış derisi için kısa süre içinde ameliyat olacağını belirtti.
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 30.09.2019 11:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler Yılbaşı kapı süsünün içinden çıkan şey şoke etti! Görenin midesi kalkıyor Erzurum'da gizemli yol! Boşta bırakılan araçlar kendi kendine yokuş çıkıyor