Satış elemanı yanlışlıkla milyoner oldu! Hesabında 37 milyon doları görünce neye uğradığını şaşırdı - Son Dakika

Satış elemanı yanlışlıkla milyoner oldu! Hesabında 37 milyon doları görünce neye uğradığını şaşırdı

16.12.2019 15:58

Bir ayakkabı mağazasında çalışan 2 çocuk annesi genç kadın, banka hesabında 37 milyon dolar (216 milyon TL) fark edince neye uğradığını şaşırdı.

1
ABD Teksas'ta yaşayan 35 yaşındaki Ruth Balloon, iş çıkışı kontrol ettiği banka hesabındaki rakamı görünce gözlerine inanamadı.
2
Tam 37 milyon dolar!
3
Nefesi kesildi!
Nefesi kesildi!
"Birisinin bize Noel hediyesi olarak bu parayı hediye etmiş olmasını umdum" diyen Dallaslı kadın, nefes almakta zorlandı.
4
Ama 37 milyon dolar yanlışlıkla hesabına yatırılmıştı.
5
Genç kadın hemen kocasını aradı, çift daha sonra bankayla irtibata geçti. LegacyTexas Bank, hesaptaki paranın doğru olduğunu ancak kayıt hatası olduğunu aktardı.
6
Müşterilerinden özür dileyen LegacyTexas Bank, daha sonra 37 milyon doları hesaptan geri çekti.
7
Ruth Balloon, "Milyonerdim, cep telefonu ekranının görüntüsünü aldım. Gerçek bir hikayeydi" diyor.
8
Balloon, para eğer gerçekten hesabına yatsaydı yapacaklarını ise şöyle sıralıyor: Yüzde 10'unu vergi olarak öderdim, bir kısmıyla bağış yapardım ve geri kalanla da emlak yatırımına girişirdim."
9
Bankanın resmi açıklamasında ise, hatanın manuel olarak işlem yapılmasından kaynaklandığı belirtildi.
10
Olayın ortaya çıkmasıyla birçok Amerikan televizyonu, Dallas'ta mütevazı bir hayat süren Ruth Balloon'la röportajlar yaptı.
11

YORUMLAR (2)
  • TUNÇ06: BENCE SALAKMIŞ NE SÖYLÜYORSUN ÇEK 100000 PARDON YANLŞIŞLIK OLMUŞ DE NE OLACAK Kİ...YATIRMASALARDI DİYECEKSİN BAK BİZİM ATLETLER DEVLETİN VERDİĞİ HEDİYEYİ GERİ VERMEDİLER YEDİK DEDİLER ÇIKTILAR ..(OLİMPİYAT ŞAMPİYONU KIZLARIMIZ)) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Satış elemanı yanlışlıkla milyoner oldu! Hesabında 37 milyon doları görünce neye uğradığını şaşırdı - Son Dakika


Advertisement