Satış elemanı yanlışlıkla milyoner oldu! Hesabında 37 milyon doları görünce neye uğradığını şaşırdı - Son Dakika

Satış elemanı yanlışlıkla milyoner oldu! Hesabında 37 milyon doları görünce neye uğradığını şaşırdı

16.12.2019 15:58

Bir ayakkabı mağazasında çalışan 2 çocuk annesi genç kadın, banka hesabında 37 milyon dolar (216 milyon TL) fark edince neye uğradığını şaşırdı.

1
ABD Teksas'ta yaşayan 35 yaşındaki Ruth Balloon, iş çıkışı kontrol ettiği banka hesabındaki rakamı görünce gözlerine inanamadı.
2
Tam 37 milyon dolar!
3
Nefesi kesildi!
Nefesi kesildi!
"Birisinin bize Noel hediyesi olarak bu parayı hediye etmiş olmasını umdum" diyen Dallaslı kadın, nefes almakta zorlandı.
4
Ama 37 milyon dolar yanlışlıkla hesabına yatırılmıştı.
5
Genç kadın hemen kocasını aradı, çift daha sonra bankayla irtibata geçti. LegacyTexas Bank, hesaptaki paranın doğru olduğunu ancak kayıt hatası olduğunu aktardı.
6
Müşterilerinden özür dileyen LegacyTexas Bank, daha sonra 37 milyon doları hesaptan geri çekti.
7
Ruth Balloon, "Milyonerdim, cep telefonu ekranının görüntüsünü aldım. Gerçek bir hikayeydi" diyor.
8
Balloon, para eğer gerçekten hesabına yatsaydı yapacaklarını ise şöyle sıralıyor: Yüzde 10'unu vergi olarak öderdim, bir kısmıyla bağış yapardım ve geri kalanla da emlak yatırımına girişirdim."
9
Bankanın resmi açıklamasında ise, hatanın manuel olarak işlem yapılmasından kaynaklandığı belirtildi.
10
Olayın ortaya çıkmasıyla birçok Amerikan televizyonu, Dallas'ta mütevazı bir hayat süren Ruth Balloon'la röportajlar yaptı.
11

Son Dakika Satış elemanı yanlışlıkla milyoner oldu! Hesabında 37 milyon doları görünce neye uğradığını şaşırdı - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (2)
  • TUNÇ06: BENCE SALAKMIŞ NE SÖYLÜYORSUN ÇEK 100000 PARDON YANLŞIŞLIK OLMUŞ DE NE OLACAK Kİ...YATIRMASALARDI DİYECEKSİN BAK BİZİM ATLETLER DEVLETİN VERDİĞİ HEDİYEYİ GERİ VERMEDİLER YEDİK DEDİLER ÇIKTILAR ..(OLİMPİYAT ŞAMPİYONU KIZLARIMIZ)) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement