Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi - Son Dakika

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi

23.10.2020 16:29

42 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Nicole Scherzinger, haftalık detoksunu yapmak için girdiği saunada kağıt kadar ince bikinisi ile çektiği fotoğrafı, sosyal medya hesabından paylaşarak hayranlarını heyecanlandırdı.

1
Dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Nicole Scherzinger, cesur fotoğraflarını tüm takipçilerine haftalık olarak saunaya gidip vücut detoksu yapmalarını önererek paylaştı.

2
42 yaşındaki güzel şarkıcı, haftada bir saunaya girmenin sadece, inflimasyonu azaltmadığını ayrıca, vücutta kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırdığını ve vücudun detoks yapmasına yardımcı olduğunu söyledi.
3
Hayranları fotoğrafa, "Kendine bak sen insansın? Bu kadar iyi görüneceğimi bilsem ben her hafta saunaya girerim" yorumlarını yaptı.

4
Nicole, daha önce müzik grubu arkadaşları olan Ashley Roberts, Carmit Bachar, Melody Thornton, ve Kimberly Wyatt ile tekrar birleşip yeni bir single şarkı üzerinde çalışıyor.

5
Grup arkadaşları ile tekrar birleşmesi hakkında konuşan Nicole, "Bazı şeylerin ne kadar hızlı ilerlediğini fark etmezsin" diyerek yorum yaptı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR (4)
  • Riskli gurup: Giriş çıkışın çok olduğu yerlere girmemek lazım.Hiç işim olmaz :)) Malum hastalık kaparız.Gorona var. Hiç kimselerin giriş yapmadığı yerlere girmeyi tercih ederim.Sağlık için:))) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • HEH HABERE BAK YAA: SAUNA DİYE BAŞLADI , HAVUZ , PLAJ , VS ŞOVLARLA DEVAM ETMİŞ HABER RAYINDAN ÇIKMIŞ , ROTAYI ŞAŞIRMIŞ Cevap Yaz 12 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi - Son Dakika


Advertisement