Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi - Son Dakika

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi

23.10.2020 16:29

42 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Nicole Scherzinger, haftalık detoksunu yapmak için girdiği saunada kağıt kadar ince bikinisi ile çektiği fotoğrafı, sosyal medya hesabından paylaşarak hayranlarını heyecanlandırdı.

1
Dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Nicole Scherzinger, cesur fotoğraflarını tüm takipçilerine haftalık olarak saunaya gidip vücut detoksu yapmalarını önererek paylaştı.

2
42 yaşındaki güzel şarkıcı, haftada bir saunaya girmenin sadece, inflimasyonu azaltmadığını ayrıca, vücutta kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırdığını ve vücudun detoks yapmasına yardımcı olduğunu söyledi.
3
Hayranları fotoğrafa, "Kendine bak sen insansın? Bu kadar iyi görüneceğimi bilsem ben her hafta saunaya girerim" yorumlarını yaptı.

4
Nicole, daha önce müzik grubu arkadaşları olan Ashley Roberts, Carmit Bachar, Melody Thornton, ve Kimberly Wyatt ile tekrar birleşip yeni bir single şarkı üzerinde çalışıyor.

5
Grup arkadaşları ile tekrar birleşmesi hakkında konuşan Nicole, "Bazı şeylerin ne kadar hızlı ilerlediğini fark etmezsin" diyerek yorum yaptı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • Riskli gurup: Giriş çıkışın çok olduğu yerlere girmemek lazım.Hiç işim olmaz :)) Malum hastalık kaparız.Gorona var. Hiç kimselerin giriş yapmadığı yerlere girmeyi tercih ederim.Sağlık için:))) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • HEH HABERE BAK YAA: SAUNA DİYE BAŞLADI , HAVUZ , PLAJ , VS ŞOVLARLA DEVAM ETMİŞ HABER RAYINDAN ÇIKMIŞ , ROTAYI ŞAŞIRMIŞ Cevap Yaz 12 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde