Savaş Gibi Yan Bakma Kavgası - Son Dakika

Savaş Gibi Yan Bakma Kavgası

25.07.2012 18:03

1
Muğla'nın Bodrum ilçesinde iki genç 'yan baktın' diye birbirine girdi! 27 yaşındaki Bülent Aras ile 18 yaşındaki İbrahim Yıldız arasında çıkan kavgada, Yıldız, bıçak darbeleriyle yaralanırken Aras da başına isabet eden taşlarla yaralandı.
2
Olay, pazartesi günü saat 19.00 sıralarında Neyzen Tevfik Caddesi'nde meydana geldi. 27 yaşındaki Bülent Aras, yan baktığı iddiası ile 18 yaşındaki İbrahim Yıldız'ı uyardı. İkili arasında çıkan tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü.
3
Bülent Aras, bıçakla İbrahim Yıldız'ı, kol ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralarken Yıldız da yerden bulduğu büyük bir taş ile Aras'ı kafasından yaraladı. Çevredekilerin araya girmesine rağmen kavga yatıştırılamadı.
4
Olay yerine gelen polisler tarafından sonlandırılan kavgada yaralananan Aras ve Yıldız, 112 Acil Servis ekibinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
5

Son Dakika Savaş Gibi Yan Bakma Kavgası - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Wanda Nara sınırları yıktı geçti! At üzerinde çırılçıplak poz verdi 190 milyon yıllık tarihiyle büyülüyor! Dünya üzerinde olduğuna inanamayacaksınız "Bilim kadını olup aç mı kalsaydım" sözüyle hafızalara kazınmıştı! İşte skandallar kraliçesinin son hali Dünyada tek! Bu kasabaya erkekler yalnızca hafta sonu girebiliyor Bal kabağı ile spor yapan fenomenin iç çamaşırı koptu