Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları - Son Dakika

Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları

25.09.2020 08:26

Kimi arabada cinsel ilişkiye girmeyi heyecanlı buluyor, kimi ise yeni aldığı ayakkabıyı ilk olarak yatak odasında deniyor. İşte gösteri dünyasının güzellerinin ağızları açık bırakan cinsel fantazileri.

1
Onlar gösteri dünyasının güzellikleri ve yetenekleriyle hayran bırakan isimleri. Attıkları adımlar dahi haber konusu olan güze oyuncuların cinsel hayatları da merak edilmiyor değil.
2
Netflix dizisi The Crown'un yeni sezounda Prenses Diana'yı canlandıran 24 yaşındaki Emma Corrin, çantasında her zaman cinsel oyuncağı taşıdığına dair şaka yaparak, Prenses Diana'nın özel sırrına bir göndermede bulundu. Bunun üzerine ünlülerin cinsel sırları yeniden gündeme geldi.
3
31 yaşındaki Alman gitarist Tom Kaulitz ile evli olan 47 yaşındaki ünlü model Heidi Klum geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada "Bazı insanlar yatakta daha deneyseldir, bazıları ise sıkıcıdır. Eğer yatakta vahşi biriysen bunu ortaya çıkar ki, karşındaki kişi senin küçük şeytan boynuzların olduğunu görebilsin. Bazen normların dışında şeyler yapmak iyidir" demişti.
4
Hiçbir şeyin kendisini arabada cinsel ilişkiye girmek kadar heyecanlandırmadığını düşünen 35 yaşındaki yıldız isim Scarlett Johansson "Arabada seks yapmayı seviyorum. Gerçekten çılgın bir şey yapmak isteseydim, bu arka koltukta yapmak olurdu" dedi.
5
Biseksüel olduğunu açıklayan Miley Cyrus, ilk cinsel deneyiminde grup olarak cinsel ilişkiye girdiğini söylemişti. Cyrus da cinsel oyuncakları seven ünlü isimlerden.
6
49 yaşındaki oyuncu Jada Pinkett Smith, 51 yaşındaki süperstar eşi Will Smith'le Oscar törenine giderken limuzinde seviştiğini itiraf ederek "Will bakışlarıyla beni baştan çıkardı. Sonra tutkuyla öpüşmeye başladık. Sonrasında da kırmızı halıya geciktiğimizi söylemekle yetineyim. Vardığımızda yüzümde neredeyse hiç makyaj kalmamıştı" dedi.
7
Geçtiğimiz yılı sonunda anne olan 48 yaşındaki oyuncu "Hayvansal bir düzeyde ilkelim. Fiziksel teması seviyorum. Sevdiğim kişiye her an dokunmam gerek" demişti.
8
Paltrow ve Falchuk çifti bir yıldır ayrı evlerde yaşıyor ve haftada sadece birkaç kez birlikte kalıyor. Patrow'un 'yakınlık koçuna' göre bu düzenleme ikilinin cinsel hayatı için çok faydalı. Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında aynı eve taşındıklarını açıklayan Gwyneth, "seks hayatı bitti" sözleriyle espri yapmıştı.
9
39 yaşındaki televizyon sunucusu Holly Willoughby, satın aldığı yeni ayakkabıları dışarıda giymeden önce yatak odasında test ediyor. Willoughby "Ne zaman yeni bir ayakkabı alsam, dışarı çıkmadan önce seks yaparken yeni ayakkabılarımı giyerim" demişti.

Son Dakika Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları - Son Dakika

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı