Scarlett Johansson'ın Yeni Filminden Olay Sahneler - Son Dakika

Scarlett Johansson'ın Yeni Filminden Olay Sahneler

28.08.2013 15:11

Joseph Gordon Lewitt'in ve Scarlett Johansson'ın başrollerini üstlendiği 'Don Jon' filmindeki sevişme sahneleri filmin önüne geçti.

1
Yönetmenliğini Joseph Gordon Lewitt'in üstlendiği, başrollerini Scarlett Johansson ve Joseph Gordon Lewitt'in paylaştığı 'Don Jon' film birbirinden ateşli sahneleri ile dikkat çekiyor.
2
Filmde cinsellik bağımlısı olan bir adam ve güçlü karakterli bir kadının hikayesi anlatılıyor.
3
Jon Martello, cinsellik bağımlılığı olan ve kadınlar konusunda türlü takıntılara sahip bir adamdır. Arkadaşları arasında Don Juan olarak mimlenen Jon, kadınları elde etme konusunda da bir hayli başarılıdır.
4
Bir gece kulübünde tanıştığı Barbara ise daha önce karşılaştığı hiç kimseye benzememektedir. Bir hayli çekici bir görünüme sahip olan Barbara, doğru erkeğin peşinde olan son derece idealist bir kadındır.
5
Ve sırf bu nedenle bile Jon için önemli bir cazibe merkezi haline gelmesi kaçınılmaz olur.
6
Jon bir yanda her daim yanında olan Esther'le ilişkisinin karmaşasını yaşarken diğer yanda Barbara'yı elde etmeye çalışacaktır.
7
Türkçeye 'Kalbim Sende' diye çevrilen filmin vizyon tarihi

11 Ekim 2013 olarak tahmin ediliyor.

Son Dakika Scarlett Johansson'ın Yeni Filminden Olay Sahneler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı