Scarlett Johansson Trans Erkeği Canlandıracak - Son Dakika

Scarlett Johansson Trans Erkeği Canlandıracak

Yeni filmi adı Rub & Tug'da trans bireyi canlandıracak olan Scarlett Johansson'a hayranlarından tepki geldi.

1
Scarlett Johansson trans bir erkeği canlandıracağı yeni film için anlaşma yaptı.

2
Yeni filmin adı ‘Rub & Tug'.

3
33 yaşındaki oyuncu, 1970'ler ve 1980'lerde yaşayan, kadın olarak dünyaya gelmiş, erkek kılığına girerek fahişelik yapan Jean Marie Gill karakterini canlandırıyor.

4
HAYRANLARI MEMNUN DEĞİL
HAYRANLARI MEMNUN DEĞİL

Ancak Johansson hayranları yeni rolden pek memnun değil.

5
Sosyal medya kullanıcıları Johansson'ı trans bir erkek olarak görmek istemediklerini söyleyerek, hem Johansson'a hem de film yapımcılarına bir kadın rolünde yer alması için çağrıda bulundu.

6
Johansson'ın başrolde yer aldığı Ghost in the Shell filminin yönetmeni Rupert Sanders, yeni filmin de yönetmen koltuğunda oturacak.

7
Geçen hafta, Scarlett Johansson'ın Scientology tarikatı üyesi Tom Cruise için yapılan ‘sevgili seçmeleri'ne katıldığı iddia edilmişti.

8
Yıldız oyuncu, iddiaları reddetmiş ve “alçaklık” olarak nitelendirmişti.

9

Haber Yayın Tarihi: 04.07.2018 14:53

Son Dakika Scarlett Johansson Trans Erkeği Canlandıracak - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü