Scarlett Johansson'un Tek Eşlilik İçin Söyledikleri Tepki Çekti - Son Dakika

Scarlett Johansson'un Tek Eşlilik İçin Söyledikleri Tepki Çekti

1
Hollywood'un sevilen oyuncularından Scarlett Johansson, evlilik ve tek eşlilik karşıtı açıklamasıyla gündeme geldi.

2

Kısa süre önce Fransız eşi Romain Dauriac'tan boşanan Hollywood'un ünlü oyuncusu Scarlett Johansson, evlilik ve tekeşlilikle ilgili dikat çeken açıklamalar yaptı.

3

İki yıllık evliliğin ardından Johansson, “Kazanılan her şeyde bir kayıp mutlaka vardır, öyle değil mi? Bence evlilik tamamen kayıp” ifadesini kullandı.

4

32 yaşındaki ABD'li oyuncu, evliliğin fikir olarak romantik ve güzel olduğunu, onu hayata geçirmenin de güzel bir şey olduğunu söyleyerek, tek eşlilikle ilgili şu açıklamayı yaptı:

5

“Tekeşli olmanın doğal olduğunu düşünmüyorum. Bunu söylediğim için belki tepki çekeceğim.”

6

2014 yılında evlendiği Dauriac'tan Rose adında bir kızı bulunan Johansson, 2008-2010 yılları arasında Ryan Reynolds ile evliydi.

7
Johansson, başrolünde yer aldığı ‘Gost in the Shell' filmiyle önümüzdeki ay beyazperde yer almaya hazırlanıyor.

Haber Yayın Tarihi: 16.02.2017 15:55

Son Dakika Scarlett Johansson'un Tek Eşlilik İçin Söyledikleri Tepki Çekti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor