Schuster İlk 11'i Belirledi - Son Dakika

Schuster İlk 11'i Belirledi

10.07.2010 09:39

1
Schuster'in kafasındaki isimler giderek şekillenmeye başladı.
2
Avusturya kampında futbolcularını yakın takibe alan ve idmanlarda onları tek tek tanıyan Beşiktaş'ın Alman hocası ilk 11'i şimdiden belirledi.
3
Schuster'in kalede düşündüğü isim Rüştü.
4
İLK 11'İ BELİRLEDİ

Yeni sezonda Beşiktaş'ı 4-1-4-1 sistemiyle oynatmayı planlayan tecrübeli hoca, Ekrem tam anlamıyla düzelene kadar yeni transfer Hilbert'i savunmanın sağında oynatmayı düşünüyor.

5
Defanstaki diğer isimleri İbrahim Toraman, Ferrari ve İbrahim Üzülmez'den oluşturmayı tasarlayan Schuster bu dörtlünün hemen önünde Ernst'e yer verecek.
6
Alman hocanın Quaresma'yı sağda mı yoksa solda mı kullanmayı çok düşündüğü ama son karar olarak Portekizli oyuncuyu sağ kanata çekeceği öğrenildi.
7
İSMAİL KÖYBAŞI SOL KANADA

Quaresma'nın yanında Nihat ve Delgado'ya yer verecek olan Siyah-Beyazlı teknik adamın sola İsmail Köybaşı'nı kaydıracağı belirlendi.

8
Henüz çalışmalara başlamayan Tello'yu şimdilik kadroda düşünmeyen Schuster forvette Bobo'yu tek forvet olarak oynatacak
9
HOLOSKO'NUN DA ŞANSI VAR

Schuster'in kafasındaki ilk 11'i yapılacak yeni transferlere göre değiştirmesinin de söz konusu olduğu gelen bilgiler arasında.

10
Eğer çok iyi bir golcü alınırsa Bobo yedek kulübesinin yolunu tutmak zorunda kalacak. Ayrıca henüz Alman hocanın hiç görmediği Holosko'nun da ilk 11'de oynama durumu bulunuyor.
11
Schuster'in kadroda şimdilik oynama yapmaya devam edeceği ancak Ağustos başlarından itibaren kadronun son şeklini alacağı belirlendi.
12
Buna göre Alman hoca kalede Rüştü'yü oynatmayı planlarken Hilbert, İbrahim Toraman, Ferrari ve İbrahim Üzülmez'e savunmada yer verecek. Ernst, Quaresma, Nihat, Delgado, İsmail ve Bobo ise Schuster'in kafasındaki isimler...

Son Dakika Schuster İlk 11'i Belirledi - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement