Seda Akgül'ün erkeklerle ilgili yaptığı tespite, Twitter'dan tepki yağdı! - Son Dakika

Seda Akgül'ün erkeklerle ilgili yaptığı tespite, Twitter'dan tepki yağdı!

08.10.2019 10:55

Sıra dışı çıkışlarıyla sık sık magazin gündemini meşgul eden Seda Akgül, erkeklerle ilgili yaptığı bir tespit yüzünden Twitter aleminin diline düştü.

1
İlginç açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü sunucu Seda Akgül, geçtiğimiz günlerde, erkeklerle ilgili yaptığı olay tespitiyle, bir anda sosyal medyanın diline düştü.

2
Akgül'ün Twitter'da gündem olan tespiti ise şöyleydi: ''Erkek sadece yaşlanır ama asla olgunlaşmaz. O çocuk ruhunu, dürtülerini, testosteron hormonunu dizginlemen mümkün değildir. Sadece hareketleri yavaşlar. Bir erkek eğer aldatmıyorsa aldatamadığı içindir."
3
Akgül'ün bu yorumu, büyük tepkiye yol açtı.
4
Twitter kullanıcıları, bu enteresan tespite kayıtsız kalamadı ve 48 yaşındaki ünlü sunucuyu, adeta topa tuttu.
5
İşte Akgül'e gelen eleştirilerden birkaçı:
6
''Abla sen bilir kişi misin? Neden devamlı bir fikrin var!''
7
''Devamlı Kıraç'la açıklama halindeler, kafam karışıyor''
8
''Bu kadına kim fikrini soruyor?''
9
''Bunun cinsiyet değil, karakter meselesi olduğunu anlasan aynı fikirde olduğumuz için üzülürdüm zaten. Tam senlik yorum''

Son Dakika Seda Akgül'ün erkeklerle ilgili yaptığı tespite, Twitter'dan tepki yağdı! - Son Dakika


YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum