Son Dakika Haberleri: Seda Akgül'ün erkeklerle ilgili yaptığı tespite, Twitter'dan tepki yağdı!

Seda Akgül'ün erkeklerle ilgili yaptığı tespite, Twitter'dan tepki yağdı!

7 gün önce

Sıra dışı çıkışlarıyla sık sık magazin gündemini meşgul eden Seda Akgül, erkeklerle ilgili yaptığı bir tespit yüzünden Twitter aleminin diline düştü.

1
İlginç açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü sunucu Seda Akgül, geçtiğimiz günlerde, erkeklerle ilgili yaptığı olay tespitiyle, bir anda sosyal medyanın diline düştü.

2
Akgül'ün Twitter'da gündem olan tespiti ise şöyleydi: ''Erkek sadece yaşlanır ama asla olgunlaşmaz. O çocuk ruhunu, dürtülerini, testosteron hormonunu dizginlemen mümkün değildir. Sadece hareketleri yavaşlar. Bir erkek eğer aldatmıyorsa aldatamadığı içindir."
3
Akgül'ün bu yorumu, büyük tepkiye yol açtı.
4
Twitter kullanıcıları, bu enteresan tespite kayıtsız kalamadı ve 48 yaşındaki ünlü sunucuyu, adeta topa tuttu.
5
İşte Akgül'e gelen eleştirilerden birkaçı:
6
''Abla sen bilir kişi misin? Neden devamlı bir fikrin var!''
7
''Devamlı Kıraç'la açıklama halindeler, kafam karışıyor''
8
''Bu kadına kim fikrini soruyor?''
9
''Bunun cinsiyet değil, karakter meselesi olduğunu anlasan aynı fikirde olduğumuz için üzülürdüm zaten. Tam senlik yorum''Haber Yayın Tarihi: 08.10.2019 10:55 

YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Eski playboy modeli cumhurbaşkanı adayı oldu! Fuhuş vaadi pes dedirtti Sen Anlat Karadeniz'in Hazan'ı, estetiksiz haliyle görenleri şoke etti! Yasaklar ülkesinde sansür skandalı! Kadın fotoğraflarını yok ettiler Günde 2 tatlı kaşığı tüketen yaşadı! Kısırlıktan prostata her derde deva Mucize Doktor'un sinsi Kıvılcım'ını hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla yürek hoplatıyor