Şefaf Elbiseleri Cannes'a Damga Vurdu - Son Dakika

Şefaf Elbiseleri Cannes'a Damga Vurdu

14.05.2010 21:22

1
Daha vizyona girmeden büyük sansasyon yaratan Tournée filminin oyuncuları Cannes Film Fesitvali'nde öyle bir kıyafetle katıldılar ki festival organizatörlerinden uyarı alıp almayacağı merak konusu.
2
Fransızların en beğendiği oyuncularıdan Mathieu Amalric'in 4'üncü uzun metrajlı filmi ‘Tournée' yani ‘On Tour' yani ‘Turnede' filmi daha vizyona girmeden ortalığı karıştırdı.

Cannes Film Fesitvali'nde yarışacak filmler arasında yer alan filmin gala gecesi geçtiğimiz gün festival kapsamında gerçekleşti. Tournée, gerçek hayatta da Burlesk dansı yapan 5 kadının ve onların yanına yeni giren Joachim isimli bir gencin hikâyesinin anlatıldığı bir yol filmi.

3
Festivale, filmin yönetmeni ile birlikte oyuncularında katıldı. Fakat oyunculardan Julie Atlas Muz'un, rolüne uygun kıyafetle kırmıza halıya gelmesi, organizasyonun ciddiyetine gölge düşürdü.
4
Neredeyse bütün vücudunun göründüğü şeffaf bir kıyafetle kırmızı halıya gelen Muz'a, organizasyondan bir uyarı gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Festivalin yapıldığı Palais des Festivals'e girişteki kırmızı halıdan geçecek davetliler başta olmak üzere, görev yapan medya mensupları dâhil herkes için geçerli kıyafet zorunluluğu bulunuyor.

Ancak gösterimi yapılan filmin ekibi için zorunluluk olmasa da ciddi kiyafetle gelmeleri tavsiye ediliyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Son Dakika Şefaf Elbiseleri Cannes'a Damga Vurdu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde