Son Dakika Haberleri: Şefaf Elbiseleri Cannes'a Damga Vurdu

Şefaf Elbiseleri Cannes'a Damga Vurdu

10 yıl önce

1
Daha vizyona girmeden büyük sansasyon yaratan Tournée filminin oyuncuları Cannes Film Fesitvali'nde öyle bir kıyafetle katıldılar ki festival organizatörlerinden uyarı alıp almayacağı merak konusu.
2
Fransızların en beğendiği oyuncularıdan Mathieu Amalric'in 4'üncü uzun metrajlı filmi ‘Tournée' yani ‘On Tour' yani ‘Turnede' filmi daha vizyona girmeden ortalığı karıştırdı.

Cannes Film Fesitvali'nde yarışacak filmler arasında yer alan filmin gala gecesi geçtiğimiz gün festival kapsamında gerçekleşti. Tournée, gerçek hayatta da Burlesk dansı yapan 5 kadının ve onların yanına yeni giren Joachim isimli bir gencin hikâyesinin anlatıldığı bir yol filmi.

3
Festivale, filmin yönetmeni ile birlikte oyuncularında katıldı. Fakat oyunculardan Julie Atlas Muz'un, rolüne uygun kıyafetle kırmıza halıya gelmesi, organizasyonun ciddiyetine gölge düşürdü.
4
Neredeyse bütün vücudunun göründüğü şeffaf bir kıyafetle kırmızı halıya gelen Muz'a, organizasyondan bir uyarı gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Festivalin yapıldığı Palais des Festivals'e girişteki kırmızı halıdan geçecek davetliler başta olmak üzere, görev yapan medya mensupları dâhil herkes için geçerli kıyafet zorunluluğu bulunuyor.

Ancak gösterimi yapılan filmin ekibi için zorunluluk olmasa da ciddi kiyafetle gelmeleri tavsiye ediliyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Haber Yayın Tarihi: 14.05.2010 09:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım! 194 yıl önce resmedildiği gibi! Sel suları kanallar şehri Venedik'in canına okudu