Sefirin Kızı'nın Kavruk Ömer'i, Çocuklar Duymasın'ın yıldız ismiyle evli çıktı! - Son Dakika

Sefirin Kızı'nın Kavruk Ömer'i, Çocuklar Duymasın'ın yıldız ismiyle evli çıktı!

11.02.2020 09:52

Sefirin Kızı'ndaki Kavruk Ömer rolüyle herkesin sempatisini kazanan Edip Tepeli, Türk televizyonunun fenomen dizisi Çocuklar Duymasın'ın yıldız ismiyle evli.

1
Sefirin Kızı dizisinde Kavruk Ömer rolü ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken 31 yaşındaki Edip İntepe'nin, bir döneme damga vuran efsane dizi Çocuklar Duymasın'da Duygu karakterine hayat veren genç oyuncu Ayşecan Tatari'yle evli olduğunu biliyor muydunuz?
2
İlk bölümü 2002 yılında yayınlanan fenomen dizi Çocuklar Duymasın'da 'Duygu' rolüyle tanıdık onu...
3
Kardeşi Havuç'la atışmaları ve kadınların ne denli güçlü varlıklar olduğunu belirten söylemleriyle Feminist Duygu olarak akıllara kazındı.
4
Oyuncu Aliye Uzunatağan'ın kızı olan Tatari, kariyer hayatında annesinin izinden giderek oyunculuğu seçti. 1989 doğumlu güzel oyuncu, lise eğitiminden sonra Amerika'ya oyunculuk eğitimi almaya gitti.
5
Türkiye'ye döndükten sonra Devlet Tiyatrolarında kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile tanıştı.
6
Çift, 2017 yılının Haziran ayında, New York'ta dünyaevine girdi.
7
Edip Tepeli ise dizi oyunculuk kariyerine "Kurt Seyit ve Şura" dizisi ile başladı. Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Kavruk Ömer karakteri ve başarılı oyunculuğuyla resmen döktüren Edip Tepe'yi şüphesiz ekranda daha çok göreceğiz.
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR (2)
  • gakgoş: KAVRUK ROLÜNÜN HAKKINI VEREN GÜZEL BİR OYUNCU EŞİNİ BİR DÖNEM ÇOCUKLAR DUYMASIN DA İZLEMİŞTİM O GÜNÜN ŞARTLARINDA ÇOK İYİYDİ ŞİMDİKİ HALİNİ BİLMEM İNŞALLAH ÇOK MUTLU OLURLAR ALLAH NAZARDAN SAKLASIN İYİ OYUNLAR ... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Sefirin Kızı'nın Kavruk Ömer'i, Çocuklar Duymasın'ın yıldız ismiyle evli çıktı! - Son Dakika


Advertisement