Sefirin Kızı'nın Kavruk Ömer'i, Çocuklar Duymasın'ın yıldız ismiyle evli çıktı! - Son Dakika

Sefirin Kızı'nın Kavruk Ömer'i, Çocuklar Duymasın'ın yıldız ismiyle evli çıktı!

10 gün önce

Sefirin Kızı'ndaki Kavruk Ömer rolüyle herkesin sempatisini kazanan Edip Tepeli, Türk televizyonunun fenomen dizisi Çocuklar Duymasın'ın yıldız ismiyle evli.

1
Sefirin Kızı dizisinde Kavruk Ömer rolü ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken 31 yaşındaki Edip İntepe'nin, bir döneme damga vuran efsane dizi Çocuklar Duymasın'da Duygu karakterine hayat veren genç oyuncu Ayşecan Tatari'yle evli olduğunu biliyor muydunuz?
2
İlk bölümü 2002 yılında yayınlanan fenomen dizi Çocuklar Duymasın'da 'Duygu' rolüyle tanıdık onu...
3
Kardeşi Havuç'la atışmaları ve kadınların ne denli güçlü varlıklar olduğunu belirten söylemleriyle Feminist Duygu olarak akıllara kazındı.
4
Oyuncu Aliye Uzunatağan'ın kızı olan Tatari, kariyer hayatında annesinin izinden giderek oyunculuğu seçti. 1989 doğumlu güzel oyuncu, lise eğitiminden sonra Amerika'ya oyunculuk eğitimi almaya gitti.
5
Türkiye'ye döndükten sonra Devlet Tiyatrolarında kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile tanıştı.
6
Çift, 2017 yılının Haziran ayında, New York'ta dünyaevine girdi.
7
Edip Tepeli ise dizi oyunculuk kariyerine "Kurt Seyit ve Şura" dizisi ile başladı. Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Kavruk Ömer karakteri ve başarılı oyunculuğuyla resmen döktüren Edip Tepe'yi şüphesiz ekranda daha çok göreceğiz.
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 11.02.2020 09:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kürtajla alınmak istenen down sendromlu kız model oldu Ölümcül virüsle savaşan Çin'de evcil hayvanlar gasp edilip öldürüldü Türkiye'nin en mutlu şehirleri belli oldu! Zirvedeki kentin 2020'ye kadar trafik lambası bile yoktu Suudiler, ülkelerini istila eden çekirgeleri yemeye başladı Acun Ilıcalı'nın, 'mucize çocuk' dediği 4,5 aylık hamile kızı Banu'nun hikayesi yürek sızlattı