Şehit Ailesinin Dramı - Son Dakika

Şehit Ailesinin Dramı

17.01.2011 15:27

1
İki bacağı dizlerinden kesik, ameliyat olamadığı için gözleri görmeyen şehit babası 76 yaşındaki Hüseyin Acar, kendisiyle aynı yaşta olan bakıma muhtaç eşi Menekşe Acar ile 12 yaşındaki torunları, komşularının yardımı olmadığı gün yataklarına aç giriyor

2
İzmir'in Gaziemir İlçesi'nde yaşlı eşi ve 12 yaşındaki torunuyla sefalet içinde yaşayan, bacakları kesik şehit babasına belediye sahip çıktı. Belediye ekipleri iki yaşlı ve küçük torununun dramını tesadüfen öğrendi.

3
Gaziemir'e bağlı Sarnıç Atatürk Mahallesi 1039 sokak 45 numarada yaşayan iki bacağı dizlerinden kesik, ameliyat olamadığı için gözleri görmeyen şehit babası 76 yaşındaki Hüseyin Acar, kendisiyle aynı yaşta olan bakıma muhtaç eşi Menekşe Acar ile 12 yaşındaki torunları, komşularının yardımı olmadığı gün yataklarına aç girdikleri evde tesadüfen bulundu.
4
Gaziemir Belediyesi'nin 'Evde bakım' uygulaması sırasında eve giren ekipler, iki yaşlı insan ve torunlarının yaşadığı trajediye inanmakta zorlandı.
5
6

Son Dakika Şehit Ailesinin Dramı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement