Şehit Cenazesinden Fotoğraflar - Son Dakika

Şehit Cenazesinden Fotoğraflar

27.07.2010 12:22

1
Adana'da şehitler için yapılan törene, Balyoz Davası'nda yakalama emri çıkartılan ve bu yıl terfi sırası gelen 6. Kolordu Komutanı Nejat Berk ve İçişleri Bakanı Beşir Atalay da katıldı.
2
İÇİŞLERİ Bakanı Beşir Atalay, Hatay'ın Dörtyol İlçesi'nde şehit olan 4 polis memurunun Adana Valiliği önünde düzenlenen törene katıldı. Atalay, "Burada çevre illerin valileri, emniyet müdürleri, komutanlar ve diğer yetkililer var. Ne yaparsanız yapın, Amanoslar'ı temizleyin" dedi
3
Son aylardaki saldırıların Suriye sınırındaki Amanos dağlarında yuvalanan bölücü teröristler tarafından art arda sürdürüldüğüne dikkat çeken Atalay, kararlı bir mücadele istedi.
4
Törene, Balyoz Davası'nda yakalama emri çıkartılan ve bu yıl terfi sırası gelen 6. Kolordu Komutanı Nejat Berk de katıldı. Berk'in arkasındaki sivil gruptan bir kişi, Bakan'ın bu sözleri üzerine, "Komutanları içeri atıyorsunuz, nasıl temizlenecek?" diye bağırdı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Şehit Cenazesinden Fotoğraflar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden