Şehrin göbeğindeki rengarenk dünya: Comfort Town Housing! Çoğu kişi gerçek olduğuna inanmıyor - Son Dakika

Şehrin göbeğindeki rengarenk dünya: Comfort Town Housing! Çoğu kişi gerçek olduğuna inanmıyor

16.03.2021 15:00

Görünüşü legolara benzeyen Ukrayna'daki Comfort Town şehri tasarımıyla büyülüyor. İğneden ipliğe her detayına kadar özenilmiş kasaba, şehrin göbeğinde rengarenk görüntüsüyle turistleri kendine çekiyor.

1
Ukrayna'nın geleneksel konut tipolojisine zıt şekilde tasarlanan Comfort Town; blok geliştirme ilkesine dayanan ilk konut projesi.

2
Dikkatle konumlandırılmış apartman yerleşimleri, yaya odaklı yollar ve avlularla oluşturulan bu proje, Ukrayna'nın konfor standardı haline gelmiş durumda. Archimatika tarafından tasarlanan konut kompleksi, 2019 yılında tamamlandı.
3
Ukrayna, Kiev'de bulunan Comfort Town içerisinde; okullar, spor salonları, mağazalar, restoranlar, çocuk oyun alanları, bankalar gibi birçok alanı barındıracak şekilde tasarlanıyor.
4
Böylece burada yaşayan insanlar için modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir şehir inşa edilmiş oluyor.
5
Şehrin göbeğinde rengarenk bür dünya haline gelen modern kasabanın içinden araç trafiği geçmiyor.
6
Bitişik nizamda yerleştirilen binalar; 2 ila 16 arasında değişkenlik gösteren sayıdaki katlardan oluşuyor. Projeye sınırlı bütçe ile başlanmasından dolayı, tasarım ekibi konutlarda geometrik şekiller tercih ediyor.
7
Bununla birlikte balkon ve dekoratif unsurların ortadan kaldırılmasıyla oluşan düz cepheler; düşük bütçe problemi için geliştirilen çözümlerden biri oluyor.
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Şehrin göbeğindeki rengarenk dünya: Comfort Town Housing! Çoğu kişi gerçek olduğuna inanmıyor - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı