Seks Hataları - Son Dakika

Seks Hataları

11.04.2014 18:14

Sağlıklı bir cinsel yaşamı etkileyecek cinsel ilişki hataları.

1
Sağlıklı bir yaşamın anahtarı olan cinsel hayatınızı mutlu yaşamak için dikkat etmeniz gereken bir çok nokta var.
2
Yatakta kahvaltı ya da yemek çok romantik gibi görünse de, gerçekler hiç öyle değil! Yatakta ekmek kırıntıları, yemek lekeleri vs gibi ayrıntılar çok itici gelebilir ve ortamın büyüsünü azaltabilir.
3
Yatakta telefonla saatlerce konuşmak erkekler için oldukça itici. Belirli bir saatten sonra cep telefonunuzun sesini kapatmanız iyi olabilir
4
Ateşli bir gece geçirmek istiyorsanız çocuksu pijamalardan uzak durun ve seksi gecelikler giyin.
5
İpek çarşafları sürekli düzeltme veya temiz tutma zorunluluğu hissedebilirsiniz. Amaç iyi bir gece geçirmekse sevgilinizle dargınlık yaşamamak için ipek çarşaflardan vazgeçin.
6
Yatakta okumak çok zevkli olabilir ancak yanınızda sizi özleyen biri varsa çok iyi bir fikir olmayabilir. Entellüektüel konuşmalar yerine de seksi hareketler daha ilgi çekici olacaktır.

7
Yatak odasına sinen sigara kokusu sevgilinizin libidosunu azaltabilir. Sevişmek için hoş kokulu ve temiz bir ortam en ideali.
8
Yatak odasında TV izlemek aşkı ve iletişimi azaltabilir. Önceliğiniz sevgiliniz olmalı yani yatak odasında televizyon bulundurmayın.
9
Tüm bu dış etkenlerin yanında; seks sırasında olumsuz düşüncelerinizden kurtulun. Olumsuz düşünceler sizi ve partnerinizi sağlıklı bir cinsel ilişki yaşamaktan uzaklaştıracakdır.
10
Yatak odanıza sinen kötü kokulardan kurtulun ve takı kullanmaktan kaçının.
11
İlişkinizi heyecanlandırmak için bile olsa kesici ve delici aletlerin bulunduğu yerlere dikkat edin
12
Sadakat ve özgüven sahibi olduğunuzu hissettirin. Bunun tam tersi hissedilen ilişkiler sağlıksız ve kısa süreli olurlar.
13
Yatakta çocuksu davranışlardan kaçının.
14
Ağır makyajdan uzak durun.
15
Duygusal hislerinizden uzaklaşmayın.

Son Dakika Seks Hataları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı