Seks Hataları - Son Dakika

Seks Hataları

6 yıl önce

Sağlıklı bir cinsel yaşamı etkileyecek cinsel ilişki hataları.

1
Sağlıklı bir yaşamın anahtarı olan cinsel hayatınızı mutlu yaşamak için dikkat etmeniz gereken bir çok nokta var.
2
Yatakta kahvaltı ya da yemek çok romantik gibi görünse de, gerçekler hiç öyle değil! Yatakta ekmek kırıntıları, yemek lekeleri vs gibi ayrıntılar çok itici gelebilir ve ortamın büyüsünü azaltabilir.
3
Yatakta telefonla saatlerce konuşmak erkekler için oldukça itici. Belirli bir saatten sonra cep telefonunuzun sesini kapatmanız iyi olabilir
4
Ateşli bir gece geçirmek istiyorsanız çocuksu pijamalardan uzak durun ve seksi gecelikler giyin.
5
İpek çarşafları sürekli düzeltme veya temiz tutma zorunluluğu hissedebilirsiniz. Amaç iyi bir gece geçirmekse sevgilinizle dargınlık yaşamamak için ipek çarşaflardan vazgeçin.
6
Yatakta okumak çok zevkli olabilir ancak yanınızda sizi özleyen biri varsa çok iyi bir fikir olmayabilir. Entellüektüel konuşmalar yerine de seksi hareketler daha ilgi çekici olacaktır.

7
Yatak odasına sinen sigara kokusu sevgilinizin libidosunu azaltabilir. Sevişmek için hoş kokulu ve temiz bir ortam en ideali.
8
Yatak odasında TV izlemek aşkı ve iletişimi azaltabilir. Önceliğiniz sevgiliniz olmalı yani yatak odasında televizyon bulundurmayın.
9
Tüm bu dış etkenlerin yanında; seks sırasında olumsuz düşüncelerinizden kurtulun. Olumsuz düşünceler sizi ve partnerinizi sağlıklı bir cinsel ilişki yaşamaktan uzaklaştıracakdır.
10
Yatak odanıza sinen kötü kokulardan kurtulun ve takı kullanmaktan kaçının.
11
İlişkinizi heyecanlandırmak için bile olsa kesici ve delici aletlerin bulunduğu yerlere dikkat edin
12
Sadakat ve özgüven sahibi olduğunuzu hissettirin. Bunun tam tersi hissedilen ilişkiler sağlıksız ve kısa süreli olurlar.
13
Yatakta çocuksu davranışlardan kaçının.
14
Ağır makyajdan uzak durun.
15
Duygusal hislerinizden uzaklaşmayın.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın fenomen yarışmacısı Paige Turley, kırbaçla kucak dansı yaptı! Sevgilisini öldüren Hintli genç cinayeti canlı yayında itiraf etti Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, estetikle bambaşka birine dönüştü! Son hali şoke etti Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu!

Son Dakika Haberleri