Seks İşçisi Oynamaktan Sıkıldım - Son Dakika

Seks İşçisi Oynamaktan Sıkıldım

22.03.2009 18:35

1
Sıra dışı rolleriyle tanıdığımız Lale Mansur, hep 'hayat kadını' tarzında rolleri canlandırmaktan sıkıldığını söyledi.
2
Keyf-i Sibel' programına konuk olan Lale Mansur, oynadığı sevişme sahneleri çekilirken rahatsız olmadığını ama sonra onları izlemeye dayanamadığını söyleyerek, 'Melike Demirağ'ın kolunu galalarda çok çürütmüşlüğüm vardır' dedi.
3
'Kendime yakıştıramadığım tek şey' dediği evlilik kurumuna karşı sıra dışı bakışını da anlatan Mansur, ünlü orkestra şefi Cem Mansur'la 25 yıla varan evliliğinin sırlarını da verdi.
4
Bir dönem baş balerin olan Lale Mansur'un, baleye olan aşkını ve dansı bırakırken nasıl zor günler geçirdiğini anlattığı programda, Burçin Orhon'dan Melis Birkan'a sanat hayatına baleyle başlayıp oyunculukla devam eden ünlü isimler de yer alacak.
5
Lale Mansur'un kariyerinde önemli bir yeri olan ünlü yönetmen Atıf Yılmaz'ın, kadınları en iyi anlatan filmlerinin de hatırlanacağı programda ayrıca, Lale Mansur'un çok sevdiği Çorlulu Ali Paşa Medresesi'ne gidilerek, Beyazıt Meydanı'ndan Sahaflar Çarşısı'na Beyazıt'ın tarihi mekânlarına yapılan bir gezi de yer alacak...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Seks İşçisi Oynamaktan Sıkıldım - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı Anıt mezarın üstündeki mesajı gören arkeologlar 1500 yıllık uyarıyla karşılaştı Güzel sunucu Emily Attack, meyhanede tanıştığı bir adam ve karısıyla ilişkiye girdiğini itiraf etti Evinin yanında insan kemiği bulundu! İnternetten tanıştığı erkeği yiyen yamyam tutuklandı Yetkililer itiraf etmek zorunda kaldı! Salgının kontrolden çıktığı ABD'de cesetler kamyonlarda saklanıyor