Seks Yasağı Getirdi - Son Dakika

Seks Yasağı Getirdi

7 yıl önce

Dünyaca ünlü tenisçi Maria Sharapova'dan ilginç yasak...

1
Dünyaca ünlü kadın raket Maria Sharapova üç aydır antrenör olarak birlikte çalıştığı Dieter Kindlmann'a ilginç bir yasak koydurdu.
2
Rus raket, eski Alman tenis oyuncusuyla yaptığı kontrata, 'Benimle çalıştığın sürece ben de dahil olmak üzere kimseyle seks yapmayacaksın, aşk yaşamayacaksın.' maddesi koydurdu.
3
Sharapova'nın işine konsantre olması için Kindlmann'a bu yasağı getirdiği bildirildi.
4
Antrenör, ülkesi Almanya'da Bild gazetesine yaptığı açıklamada yasaktan rahatsız olmadığını kaydetti. Kindlmann, 'İşim kolay değil. Maria bir diva. Beni dış dünyanın tehlikelerinden korumaya çalışıyor. Ve çok şeker.' açıklamasında bulundu.
5
Maria Sharapova, Anadolu Efes'te oynayan Sasha Vujacic'ten ayrıldıktan sonra, Bulgar raket Grigor Dimitrov ile birlikte olmaya başlamıştı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Haber Yayın Tarihi: 10.05.2013 02:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti! 73 yaşındaki Sylvester Stallone perişan halde! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı