Son Dakika Haberleri: Seksenler Dizisinin Rukiye'si 35 Kilo Verdi! Gören Tanıyamıyor

Seksenler Dizisinin Rukiye'si 35 Kilo Verdi! Gören Tanıyamıyor

6 ay önce

Mide küçültme ameliyatı için ameliyat masasına yatan ünlü isimler arasına Seksenler dizisiyle tanıdığımız oyuncu Özlem Türkad da katıldı.

1
‘Seksenler'in ardından ‘Kocaman Ailem'de oynayan Özlem Türkad mide küçültme ameliyatı ile 35 kilo verdi.
2
'Seksenler' dizisinin Rukiye'si Özlem Türkad, Günaydın'dan Oğuzhan Toracı'ya konuştu: Tiroitlerimle ilgili bir sıkıntım vardı. Hızlıca teşhis konuldu, kanser olduğum için üzülmeye ya da panik yapmaya fırsatım olmadı.
3
"Mide ameliyatıyla 35 kilo verdim. Rahat hareket edebilmek, hafif olmak müthiş özgürlük. Gerçekten yaşam kalitem arttı."
4
Oyuncu “İki reaksiyon var. Bir grup ‘Ne kadar tatlıydınız' derken diğer taraf ‘Fit olmak size çok yakıştı' diyor. Kiloluyken fettan kadın rolleri vermediler, artık acısını çıkaracağım” dedi.
5
İşte Özlem Türkad'ın yeni hali...
6

YORUMLAR


Diğer Galeriler

YHT Kazası Sonrası Paramparça Olan Vagonun İçinden Korkunç Görüntüler Yasak Elma'nın Cinsel İlişki Haritası Kafaları Karıştırdı 13 yıldır Evlerimize Konuk Olan 'Arka Sokaklar' Oyuncularının Değişimleri, Görenleri Hayrete Düşürüyor! Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan'ın Cinsel İlişki Sahnesi Muhafız'a Damga Vurdu Muhafız'ın Ölümsüz Mazhar'ı Bakın Kim Çıktı!