Seksi Ünlülerin Tarikatı - Son Dakika

Seksi Ünlülerin Tarikatı

15.01.2009 22:55

1
Atmosfere yayılan bu ruhlarsa, insanların bedenlerine girmiş. Şimdi Scientology'ye inananlar bunu çıkarmanın peşinde.
2
Scientology tam 50 yıllık bir tarikat. Müritlerine göre Scientology bir din. En ünlü üyesi ise Tom Cruise...

3
İngiliz yazar Andrew Morton, Tom Cruise'un biyografisini kaleme aldığı, 'Tom Cruise, İzinsiz Kaleme Alınmış Bir Biyografi' adlı kitabında, ünlü aktörün Scientology tarikatının ikinci adamı olduğunu iddia etti.

4
Tom Cruise ve Kate Holmes çocuklarını da tarikatın yöntemlerine göre yetiştiriyor. Doğumu Scientology tarikatı kurallarına göre yapan Holmes, doğum esnasında annenin hiç sesini çıkarmaması gerektiğini, bu sayede bebeğin sakin bir kişiliğe sahip olacağına inandığını belirtiyor.

5
Kitapta, Tom Cruise'un en büyük misyonun David Beckham'ı tarikata mürit olarak kazandırmak olduğu iddiasına da yer verildi. Cruise ise tüm iddiaları yalanladı.

6
Tom Cruise gibi kamuoyunu meşgul eden Scientology tarikatında bir çok ünlü yer alıyor.

7
Yakın zamanda oğlunu kaybeden John Travolta da tarikattaki yerini alıyor. Hatt geçtiğimiz günlerde oğlunun ölümünün tarikatla bir bağlantısı iddia edilmişti.

8
Tom Cruise'nin eski eşi Nicole Kidman'ında tarikatın üyesi olduğu belirtiliyor.

9
Diğer bir ünlü isim ise Sharon Stone.

10
Aktör Giovanni Ribisi, Scientology olmasaydı, çıkmaz bir sokakta hayatını mahvetmiş olacağını söylüyor.

11
Efren Ramirez'inde tarikat üyesi olduğu söyleniyor.

12
Bart Simpson'ı seslendiren aktris Nancy Cartwright, 2007 yılında Scientology Kilisesine 10 milyon dolar bağışlamıştı.

13
Aktris Julliete Lewis'te tarikatın içinde...

14
Röportajlarında hiç konuşmasa da, özellikle tv dünyasının bu sevimli yüzü olan aktris Laura Prepon da sıkı bir tarikat üyesi...

15
My Name is Earl dizisinin yıldızı ve kaykay şampiyonu Jason Lee de bir scientologist

16
Oyuncu Erika Christensen'ın scientology macerası genç yaşta üniversite eğitimi döneminde başlıyor. Tarikatın kurucusu L. Ron Hubbard metotolojisiyle ders veren özel bir okulda eğitim almış. Erika'ya göre onun manevi danışmanı Tom Cruise.

17
Bijou Phillips'in:oyuncu, gitarist, şarkı sözü yazarı ve model. Ailesindeki sorunlar nedeniyle çocukluğunu New York ile Güney Afrika arasında geçiren Bijou, 14 yaşından beri modellikten para kazanıyor ve o bir scientologist.

18
Müzisyen Beck Hansen de ünlü bir scientologist. Adı en çok yakın olduğu iki iyi arkadaşı yazar Theresa Duncan ve ressam Jeremy Blake'ın intiharlarıyla gündeme geldi. Bu fotoğrafta da Hansen, Erika Christensen ve Danny Masterson bir arada görünüyor ve üçünün de tek ortak yanı tarikat üyelikleri.

19
Scientology'nin Berlin'deki merkez binası.

YORUMLAR
500

Son Dakika Seksi Ünlülerin Tarikatı - Son Dakika Magazin


Advertisement