Seksin Rengi Belli Oldu - Son Dakika

Seksin Rengi Belli Oldu

23.04.2012 18:12

1
Erkekler hangi renk kıyafet giyen kadınları seks konusunda daha cesur buluyor? İşte yapılan araştırmalara göre seksin rengi...
2
İngiltere'de psikologların erkek üniversite öğrencileri üzerinde yaptığı çalışmada “kadınların kıyafetlerindeki renk seçiminin erkekleri ne yönde etkilediği” sorusuna cevap arandı.
3
Yaşları 18-21 arasında değişen erkekler ilk buluşmada kırmızı renkte bir kıyafet giyen kadınların buluşmadan sonra seks yapma olasılığının, başka renkler seçen kadınlara göre daha yüksek olduğunu düşündüklerini söyledi.
4
Sonuçları “Sosyal Psikoloji Günlüğü” adlı dergide yayınlanan araştırmaya göre erkekler en çok kırmızı renk kıyafet giyen kadınları çekici buluyor. Erkeklerin kırmızıdan sonraki seçimleri beyaz, mavi ve yeşil olarak sıralanıyor.
5
Çalışmayı değerlendiren uzmanlar kırmızının erkekler tarafından seksi bir renk olarak algılandığını ve onlara kadın doğurganlığını hatırlattığını belirtti.
6
7
8

Son Dakika Seksin Rengi Belli Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti Leyla ile Mecnun hasretini bitirecek haberi Ahmet Mümtaz Taylan duyurdu Sezonu bahçede açtı! Tuğba Özerk'in mayokinili paylaşımı hayranlarına bile aşırı geldi
Advertisement