Seksten Daha Fazla Zevk Alın - Son Dakika

Seksten Daha Fazla Zevk Alın

1
Doktor Ian Kerner tarafından kurulmuş, seks ve ilişki uzmanlarından oluşan Good in Bed grubunun yaptığı araştırmalara göre, cinsel anlamda maceracı çiftler, ilişkilerinden daha fazla tatmin oluyor. Cinsellik konusunda kendinizi pek maceracı görmüyorsanız, içinizdeki cesur kadını ateşlemek için aşağıdaki taktiklerden birini deneyebilirsiniz.

2
Tekrar Odaklanın: Yeni bir pozisyon deneyeceğiniz zaman aklınıza hemen kalçanızdaki gamzeler geliyorsa, bakış açınızı değiştirmenizde fayda var. The Sexy Little Book of Sex Games kitabının yazarı Terapist Ava Cadell, "Katılımcı olmalısınız, seyirci değil" diyor. Örneğin göğüs uçlarınıza dokunduğunuzda zevk alıyorsanız bunu ona söyleyin. Böylece yaşadığınız anda olursunuz.

3
İpleri Elinize Alın: Yönetimi ele geçirmeye ne dersiniz? Cadell,kadınların seksi başlatan taraf olup kendi kendini ateşleme yeteneğine sahip olduğunu söylüyor: "Bazen de uyarıldıktan sonra istek duymaya başlarız." Onun üzerine atlayıp ona neler yapmak istediğinizi anlatın.

4
Hayal Gücünüzü Kullanın: Cadell, fantezilerinizin zihinsel bir dökümünü yapmanızın ve olduğunuzdan daha cesurmuş gibi davranıp sınırlarınızı zorlamanızı öneriyor. Aklınızdan geçen fantezilerinizi ona anlatmaya başlayın. Bazı şeyler şu an için çok aşırı gelebilir ama unutmayın: Şimdi açık fikirli olma zamanı.

Haber Yayın Tarihi: 18.04.2014 21:50

Son Dakika Seksten Daha Fazla Zevk Alın - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü