Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım! - Son Dakika

Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım!

25 gün önce

Justin Bieber ile 7 yıllık çalkantılı ilişkisi hakkında ilk kez konuşan Selena Gomez, birliktelikleri boyunca duygusal tacize uğradığını belirtti ve "Çok zor bir ilişkiydi ve bittiği için mutluyum" dedi.

1
Yıllarca flört eden dünyaca ünlü 2 isim Selena Gomez ve Justin Bieber! İkili bir dargın bir barışık ilerleyen ilişkilerinde çeşitli olaylar yaşadı. Yıllarca süren süreçte evlilik hazırlıklarıyla ilgili detaylar konuşulurken ikili yollarını kesin olarak ayırdı.
2
27 yaşındaki Selena, NPR Radyosu'na verdiği röportajda ilk kez samimi itiraflarda bulundu. "İlişkim süresince bir çeşit tacize uğradığımı hissettim" diyen Gomez, programcının "Duygusal taciz mi" sorusuna "Evet" yanıtını verdi.
3
Gomez, "Bir yetişkin olarak bunu anlamanın bir yolunu bulmak zorundaydım. Hayatımın geri kalanında bunu konuşmak istemedim. Hayatımın kendimi en güçlü hissettiğim döneminde olduğumu söyleyebilmekten dolayı gurur duyuyorum" dedi.
4
Gomez'in bir diğer açıklaması ise kendi yazdığı Lose You To Love Me şarkısı hakkında oldu. Bieber ile bir dargın bir barışık ilişki sürdürdüğü dönemde yazdığını doğruladı. "O şarkımla gurur duyuyorum" diyen Gomez, "İlişkide saygı dolu bir ayrılık yaşamadığımı hissettim.
5
Bunun için bir şeyler söylemeliydim. O, nefret dolu bir şarkı değil. Bazı güzel şeyler yaşadım. Bunu asla inkar edemezdim" şeklinde konuştu. Gomez ayrıca Bieber ile ilişkisi hakkında, "Çok zordu ve bittiği için mutluyum" ifadesini kullandı.

6
Gomez ayrıca Bieber ile ilişkisi hakkında, "Çok zordu ve bittiği için mutluyum" ifadesini kullandı.

7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 28.01.2020 03:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü şarkıcı Hadise, koronavirüse karşı maske takarak önlem aldı İkinci el otomobil fiyatına satılan safranın fiyatı düşünce talepler arttı Askeri okulu birincilikle bitiren Barbie lakaplı Amerikalı güzel başarısıyla takdir topladı Pedofili ev sahibini yakalatan hırsızın hayatı tamamen değişti! Güzellik kraliçesinin çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı