Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım! - Son Dakika

Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım!

28.01.2020 15:38

Justin Bieber ile 7 yıllık çalkantılı ilişkisi hakkında ilk kez konuşan Selena Gomez, birliktelikleri boyunca duygusal tacize uğradığını belirtti ve "Çok zor bir ilişkiydi ve bittiği için mutluyum" dedi.

1
Yıllarca flört eden dünyaca ünlü 2 isim Selena Gomez ve Justin Bieber! İkili bir dargın bir barışık ilerleyen ilişkilerinde çeşitli olaylar yaşadı. Yıllarca süren süreçte evlilik hazırlıklarıyla ilgili detaylar konuşulurken ikili yollarını kesin olarak ayırdı.
2
27 yaşındaki Selena, NPR Radyosu'na verdiği röportajda ilk kez samimi itiraflarda bulundu. "İlişkim süresince bir çeşit tacize uğradığımı hissettim" diyen Gomez, programcının "Duygusal taciz mi" sorusuna "Evet" yanıtını verdi.
3
Gomez, "Bir yetişkin olarak bunu anlamanın bir yolunu bulmak zorundaydım. Hayatımın geri kalanında bunu konuşmak istemedim. Hayatımın kendimi en güçlü hissettiğim döneminde olduğumu söyleyebilmekten dolayı gurur duyuyorum" dedi.
4
Gomez'in bir diğer açıklaması ise kendi yazdığı Lose You To Love Me şarkısı hakkında oldu. Bieber ile bir dargın bir barışık ilişki sürdürdüğü dönemde yazdığını doğruladı. "O şarkımla gurur duyuyorum" diyen Gomez, "İlişkide saygı dolu bir ayrılık yaşamadığımı hissettim.
5
Bunun için bir şeyler söylemeliydim. O, nefret dolu bir şarkı değil. Bazı güzel şeyler yaşadım. Bunu asla inkar edemezdim" şeklinde konuştu. Gomez ayrıca Bieber ile ilişkisi hakkında, "Çok zordu ve bittiği için mutluyum" ifadesini kullandı.

6
Gomez ayrıca Bieber ile ilişkisi hakkında, "Çok zordu ve bittiği için mutluyum" ifadesini kullandı.

7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi