Selena Gomez'in Gazze Mesajına Sert Tepki - Son Dakika

Selena Gomez'in Gazze Mesajına Sert Tepki

22.07.2014 07:28

1
Instagram hesabında "It's about humanity. Pray for Gaza" (Bu insanlıkla ilgili. Gazze için dua edin) mesajı veren şarkıcı Selena Gomez, İsrail lobisinin hakaretlerine maruz kaldı.

2
Daha önce 'Free Palestine' (Özgür Filistin) hashtag'ine destek veren Rihanna'ya 8 dakikada Gazze mesajlarını sildiren ABD'deki İsrail lobisi, bu kez de Gomez'in üzerine de çullandı.

3
İsrail destekçileri 21 yaşındaki şarkıcıya hakaret dolu mesajlar gönderdi. O mesajlardan bazıları şöyle: - Birçok hayran kaybettin aptal! İsrail'e sakın gelme. Burada nefret ediliyorsun. - S..tir git Selena. Buraya gel de roketlerle nasıl yaşanır gör. - Hiç birşey bilmiyorsun, seni aptal. - İsrail kendini savunuyor. Seni budala. Yeni bir 11 Eylül'ü engelleyeceği için daha sonra İsrail'e teşekkür edeceksin.

4
Tüm ağır hakaretlere rağmen mesajıyla sadece 'insanlığa' vurgu yapmaya çalışan Gomez'e İsrail lobisinin baskı yaptığı bazı medya siteleri de saldırdı.

5
ABD'nin en ünlü magazin sitesi TMZ direkt olarak Gomez'i hedef aldığı "İnsanlık destekçisi mi? Hamas sempatizanı mı? Kendisi bunu biliyor mu acaba?" diye küçümseyici bir yazı yayımladı.

6
Yazıda "Hamas'ın sayısız roketle İsrail'i yok etmeye çalıştığından acaba Gomez'in haberi var mı? Rihanna sekiz dakika dayandı. Selena şimdilik dayanıyor. Ne olduğunu bilmediği için sanırız" şeklinde alaycı ve aşağılayıcı ifadeler kullanıldı.

7
Gazze'de insanlık suçu işlendiğini söyleyen bazı hayranları ise Gomez'e mesajlarıyla destek verdi. Gomez tepkilere "Kimsenin tarafını tutmuyorum. Barış ve insanlık için dua ediyorum." dedi.

8
Genç şarkıcının fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Son Dakika Selena Gomez'in Gazze Mesajına Sert Tepki - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı