Güzel Şarkıcı Selana Gomez'in Son Halini Gören Gözlerine İnanamıyor - Son Dakika

Güzel Şarkıcı Selana Gomez'in Son Halini Gören Gözlerine İnanamıyor

28.12.2018 14:03

Justin Bieber'ın, evlenmesinin ardından psikolojisi iyice bozulan Selana Gomez, geçtiğimiz gün kameralara yansıyan görüntüsüyle şoke etti!

1
26 yaşındaki Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, geçtiğimiz yıl böbrek nakli operasyonu geçirdiğini açıklamıştı.
2
Güzeller güzeli Selena Gomez'in son hali hayranlarını çok korkuttu.
3
Gittikçe kilo alan ve yüzünde şişlikler meydana gelen Gomez'in eski halinden eser yok.
4
Uzun yıllar ünlü şarkıcı Justin Bieber ile tutkulu bir aşk yaşayan Gomez, ayrılık kararı aldıktan sonra anksiteye nedeniyle tedavi görmeye başladı.
5
Tedavi gördükten sonra Bieber'in evlilik haberini alan Gomez'in eski sevgilisinin evlenme haberi nedeniyle depresyona girdiği iddia edilmişti.
6
Kariyerine çok erken yaşta başlayan Gomez'in dönem dönem psikolojik sorunlar yaşaması da erken yaşta şöhrete kavuşması olarak görülüyor.
7
Konser serisine de ara veren ünlü şarkıcının son hali hayranlarını da endişelendiriyor. Genç yıldızın bu fotoğrafları yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.
8
Gomez'in hayranları, güzel şarkıcıyı yorum yağmuruna tutarak, bir an önce iyileşerek sahnelere geri dönmesi çağrısında bulunuyor.
9
10
11

Son Dakika Güzel Şarkıcı Selana Gomez'in Son Halini Gören Gözlerine İnanamıyor - Son Dakika

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular