Son Dakika Haberleri: Güzel Şarkıcı Selana Gomez'in Son Halini Gören Gözlerine İnanamıyor

Güzel Şarkıcı Selana Gomez'in Son Halini Gören Gözlerine İnanamıyor

11 ay önce

Justin Bieber'ın, evlenmesinin ardından psikolojisi iyice bozulan Selana Gomez, geçtiğimiz gün kameralara yansıyan görüntüsüyle şoke etti!

1
26 yaşındaki Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, geçtiğimiz yıl böbrek nakli operasyonu geçirdiğini açıklamıştı.
2
Güzeller güzeli Selena Gomez'in son hali hayranlarını çok korkuttu.
3
Gittikçe kilo alan ve yüzünde şişlikler meydana gelen Gomez'in eski halinden eser yok.
4
Uzun yıllar ünlü şarkıcı Justin Bieber ile tutkulu bir aşk yaşayan Gomez, ayrılık kararı aldıktan sonra anksiteye nedeniyle tedavi görmeye başladı.
5
Tedavi gördükten sonra Bieber'in evlilik haberini alan Gomez'in eski sevgilisinin evlenme haberi nedeniyle depresyona girdiği iddia edilmişti.
6
Kariyerine çok erken yaşta başlayan Gomez'in dönem dönem psikolojik sorunlar yaşaması da erken yaşta şöhrete kavuşması olarak görülüyor.
7
Konser serisine de ara veren ünlü şarkıcının son hali hayranlarını da endişelendiriyor. Genç yıldızın bu fotoğrafları yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.
8
Gomez'in hayranları, güzel şarkıcıyı yorum yağmuruna tutarak, bir an önce iyileşerek sahnelere geri dönmesi çağrısında bulunuyor.
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 28.12.2018 02:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin