Selena Gomez Yılın Kadını Seçildi - Son Dakika

Selena Gomez Yılın Kadını Seçildi

Justin Bieber ile yeniden aşk yaşamasıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Selena Gomez, Bilboard dergisi tarafından yılın kadını seçildi...

1
2017 yılı süresince böbrek ameliyatı, The Weeknd ile ilişkini bitirmesi ve eski sevgilisi Justin Bieber ile barışmasıyla kendine gündemde yer edinen ABD'li şarkıcı Selena Gomez, müzik dergisi Bilboard tarafından “yılın kadını” seçildi.

2
Bilboard Medya Grup Başkanı John Amato, konuyla ilgili olarak; “Selena sadece listelerin yükselen bir yıldızı değil, aynı zamanda genç kadınlar ona güveniyor, onlara kendilerini ifade etmeleri için ilham veriyor” dedi.

3
Gomez, ayrıca derginin fotoğraf çekimine de katıldı.

4
25 yaşındaki şarkıcının bir yıldır birlikte olduğu rapçi The Weeknd ile ayrılmasına sebep olarak, daha önce 5 yıl birlikte olduğu Justin Bieber gösterilmişti.

5
Son zamanlarda sıklıkla birlikte görülen ikili hakkında People dergisine konuşan bir kaynak, “ Mutlu olmalarına rağmen, ilişkilerini öncesine göre daha gizli yaşamak istiyorlar” yorumunu yaptı.

6
Gomez ile Justin Bieber'ın Los Angeles'taki buz hokeyi maçında dudak dudağa görüntülenmesinin ardından, ikilinin ilişkisinin yeniden başladığı resmileşmişti.

7
Selena Gomez 2017 Lupus Araştırma Galasında Duygulu Bir Konuşma Yaptı
Selena Gomez 2017 Lupus Araştırma Galasında Duygulu Bir Konuşma Yaptı

Ünlü şarkıcı Selena Gomez, 21 Kasım Pazartesi akşamı New York'ta düzenlenen Lupus Araştırmaları Birliği Yıllık Galasına katıldı.

Selena, galada gerçekleştirdiği konuşmayla herkesi duygulandırdı. İşte Selena'nın yaptığı o konuşmanın ufak bir kısmı:

8
“Lupus topluluğum, sizinle burada olmaktan onur duyuyorum. Bazılarınız biliyor ya da bilmiyor Bana beş veya altı yıl önce kadar Lupus teşhisi konuldu. Bu felakete dikkat uyandırmak için bununla ilgili konuşmalar gerçekleştiriyorum. Çok fazla test yaptırdıktan sonra doktorlarım bana böbrek yangısı teşhisi koydu ve bana böbrek nakli yapılması gerektiğini söylediler.

9
Herkes bir donor bulacak kadar şanslı değil. Genç kadınların Lupussuz bir hayatta hayallerini farketmelerini görmek istiyorum. Hiçbirimiz yalnız değiliz. Hepinize teşekkür etmek istiyorum.”

10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 25.11.2017 13:58

Son Dakika Selena Gomez Yılın Kadını Seçildi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi