SELMA IRMAK Resimleri

Selma Irmak Resimleri

 • 12 Temmuz 2015 13:46 Hdp'li Vekiller Köy Ziyaretlerinde Hdp'li Vekiller Köy Ziyaretlerinde HDP Hakkari milletvekillileri Selma Irmak, Nihat Akdoğan ve Abdullah Zeydan, Hakkari’de teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.
 • 10 Temmuz 2015 15:47 Hdp'li Irmak: Hdp Çözüm Sürecinde Kilit Noktadadır Hdp'li Irmak: Hdp Çözüm Sürecinde Kilit Noktadadır Hdp Hakkari Milletvekili Selma Irmak, "AKP hükümeti çözüm sürecini sürdürmek istiyorsa, Türkiye'de demokrasi ve istikrarın gelişmesi ve sürdürmesini istiyorlarsa HDP'yi esas almak zorundadır.
 • 24 Haziran 2015 10:30 Yemin Töreninde Kadın Vekillerin Şıklık Yarışı Yemin Töreninde Kadın Vekillerin Şıklık Yarışı
 • 07 Haziran 2015 22:32 Van ve Hakkari'de Erken Kutlama (3) Van ve Hakkari'de Erken Kutlama (3) Irmak, ERKEN KUTLAMA YAPILMAMASINI İSTEDİ Resmi olmayan sonuçlara göre HDP'nin barajı aşması üzerine yüzlerce kişi sokaklara çıkarak kutlama yaparken, HDP Hakkari Milletvekili adayı Selma Irmak, vatatandaşlara erken kutlama yapmaları çağrısında bulundu.
 • 04 Haziran 2015 15:01 Hdp'li Irmak: Meclis'e Gümbür Gümbür Gidiyoruz Hdp'li Irmak: Meclis'e Gümbür Gümbür Gidiyoruz Halkların Demlokratik Partisi (HDP) Hakkari 1'inci sıra milletvekili adayı Selma Irmak, 7 Haziran seçimlerinde provokasyon yapmak isteyenlere karşı halkın sağduyulu olması gerektiğini belirterek,"Seçim günü de birilerinin provokasyon girişimi olabilir.
 • 18 Mayıs 2015 11:33 Hdp'li Irmak: Başarımız, Erdoğan'ı Endişelendiriyor Hdp'li Irmak: Başarımız, Erdoğan'ı Endişelendiriyor Demokratik Toplum Kongresi Eş Genel Başkanı ve HDP Hakkari Miletvekili adayı Selma Irmak, seçim çalışması için geldiği Çukurca ilçesine bağlı köylerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi.
 • 04 Mayıs 2015 23:40 Dtk Eş Genel Başkanı Irmak: AK Parti'nin Oyları Her Gün Hdp'nin Hanesine Yazılıyor Dtk Eş Genel Başkanı Irmak: AK Parti'nin Oyları Her Gün Hdp'nin Hanesine Yazılıyor Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Genel Başkanı ve HDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak, halkın seçimlerde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a kırmızı kart göstereceğini savunarak, "Ak Parti'nin oyları her gün HDP'nin hanesine yazılıyor.
 • 30 Nisan 2015 11:54 Hdp'li Aday Selma Irmak, Nasturilere 'Köyünüze Dönün ' Çağrısı Yaptı Hdp'li Aday Selma Irmak, Nasturilere 'Köyünüze Dönün ' Çağrısı Yaptı Hdp Hakkari Milletvekili adayları, seçim çalışmaları için yıllar önce Nasturiler'in yaşadığı Hakkari'nin Irak sınırındaki Çukurca İlçesi'ne bağlı Çığlı ile Gündeş Köyü'nü ziyaret etti.
 • 17 Nisan 2015 14:41 Hdp'nin Hakkari Adayları Seçim Çalışmalarını Başlattı Hdp'nin Hakkari Adayları Seçim Çalışmalarını Başlattı Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) Hakkari Milletvekili adayları Selma Irmak, Nihat Akdoğan ve Abdullah Zeydan, seçim çalışmalarının startını verdi.
 • 01 Mart 2015 18:34 Hdp'li Irmak: Kürt Halkının Direnişi, Devleti Adım Atmaya Zorladı Hdp'li Irmak: Kürt Halkının Direnişi, Devleti Adım Atmaya Zorladı Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde erken kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde konuşan HDP Şırnak Milletvekili ve Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Genel Başkanı Selma Irmak, Öcalan'ın silah bırakması yönünde PKK'ya yaptığı çağrıyı değerlendirerek, "Kürt halkının direnişi, devleti adım atmaya zorladı ve masaya oturttu" dedi.
 • 31 Ocak 2015 15:54 Hdp'li Irmak'a Göre; Hiç Bir Erkek Öcalan Gibi, Kadınları Ruhuna Girememiş Hdp'li Irmak'a Göre; Hiç Bir Erkek Öcalan Gibi, Kadınları Ruhuna Girememiş Hdp Şırnak Milletvekili ve Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Selma Irmak, Abdullah Öcalan'ın kadınların özgürleşmesine dönük çaba gösterdiği görüşünü savunarak, 'Dünyada hiç bir erkeğin kadını bu kadar peşinden koşturamadığını, büyütemediğini ve ruhuna giremediğini' söyledi.
 • 30 Ocak 2015 18:24 Dtk'dan Kürt Kuruluşlarına Ziyaret Dtk'dan Kürt Kuruluşlarına Ziyaret Mardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Ahmet Türk, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Osman Baydemir, Demokratik Toplum Kongresi Eşbaşkanı Selma Irmak, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek ve HDP’li milletvekillerinden oluşan heyet, seçim çalışmalarına başladı.
 • 19 Ocak 2015 17:43 Diyarbakır'daki Sivil Toplum Örgütleri Cizre'de İnceleme Yaptı Diyarbakır'daki Sivil Toplum Örgütleri Cizre'de İnceleme Yaptı Diyarbakır'da faaliyet yürüten 38 sivil toplum örgütü temsilcisi, HDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak ile birlikte geldiği Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 12 yaşındaki Nihat Kazanhan'ın öldürüldüğü yerde inceleme yaparak, son günlerde yakınlarını kaybedenlerin ailelerini ziyaret etti.
 • 07 Ocak 2015 18:07 Cizre'de Öldürülen Ümit Kurt, Toprağa Verildi (3) Cizre'de Öldürülen Ümit Kurt, Toprağa Verildi (3) Sarıyıldız: POLİSLERİ SOKAKLARA SOKMAYACAĞIZ Cizre'de dün akşam saatlerinde güvenlik güçleri ile PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H üyeleri arasında çıkan olaylarda Ümit Kurt'un vurulduğu Cudi Mahallesi'nde toplanan, aralarında HDP Şırnak Milletvekilleri Faysal Sarıyıldız, Selma Irmak, Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret'in de bulunduğu yaklaşık 1000 kişi protestoda bulundu.
 • 29 Aralık 2014 18:34 Dtk Eş Genel Başkanı Irmak: Dtk Eş Genel Başkanı Irmak: "Hüda-Par ile Bir Sorunumuz Yok" DTK Eş Genel Başkanı Selma Irmak, Şırnak’ın Cizre ilçesinde yaşanan olaylara ilişkin açıklama yaptı.
 • 07 Eylül 2014 21:45 Pyd Eş Başkanı Abdullah: Rojava Ortadoğu İçin En İyi Modeldir (3) Pyd Eş Başkanı Abdullah: Rojava Ortadoğu İçin En İyi Modeldir (3) "demokratik TOPLUM İNŞAASINDA KADIN RUHU" Yapılan seçimlerin ardından Kürtçe konuşma yapan HDP Şırnak Milletvekili ve DTK Eşbaşkanı Selma Irmak, demokratik ve özgür bir toplum inşaasında kadın ruhunun da olması gerekliliğini söyleyerek, "Demokratik bir toplum inşa ediyorsak, özgür bir toplum ve demokratik bir ulus inşa edeceksek, kadının ruhuyla kendimizi görmeliyiz.
 • 07 Eylül 2014 20:34 Dtk'nın Yeni Eşbaşkanları Hatip Dicle ile Selma Irmak Oldu Dtk'nın Yeni Eşbaşkanları Hatip Dicle ile Selma Irmak Oldu Diyarbakır'da iki gündür devam eden Demokratik Toplum Kongresi'nin 7. Olağan Kongresi sona ererken, yeni eşbaşkanlar belli oldu.
 • 07 Ağustos 2014 17:42 Silopi'ye Gelen Ezidiler, Deprem Konutlarına Yerleştirildi (4) Silopi'ye Gelen Ezidiler, Deprem Konutlarına Yerleştirildi (4) Hdp'li VEKİLLERİ GÖZYAŞLARIYLA KARŞILADILAR HDP Şırnak Milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ile Selma Irmak, Silopi Belediye Başkanı Emine Esmer, HDP ve DBP'li yöneticiler, öğlen saatlerinde deprem konutlarına yerleşen Yezidi aileleri ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2014 16:53 Tır'larla Suriye'ye Askeri Techizat Gönderen Politikanın Sonucunu Yaşıyoruz' Tır'larla Suriye'ye Askeri Techizat Gönderen Politikanın Sonucunu Yaşıyoruz' Halkların Demokrat Partisi (HDP) Şırnak milletvekilleri Selma Irmak ve Faysal Sarıyıldız, Silopi’ye yerleşen Yezidileri ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2014 16:36 Hdp'li Vekillerden Konutlara Yerleştiren Yezidilere Ziyaret Hdp'li Vekillerden Konutlara Yerleştiren Yezidilere Ziyaret Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şırnak Milletvekilleri Selma Irmak ile Faysal Sarıyıldız Irak’tan kaçan Yezidileri kaldıkları konutlarda ziyaret etti.
 • 03 Temmuz 2014 16:17 Hdp Milletvekili Irmak, PKK'lının Anma Törenine Katıldı Hdp Milletvekili Irmak, PKK'lının Anma Törenine Katıldı Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şırnak Milletvekili Selma Irmak, 2010 yılında Cizre’de öldürülen PKK’lı Abdullah Hezer için düzenlenen anma programına katıldı.
 • 15 Nisan 2014 21:08 BDP'li Kaplan'dan Hdp'li Vekillere Ziyaret BDP'li Kaplan'dan Hdp'li Vekillere Ziyaret Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Halkların Demokrat Partisi (HDP) Şırnak milletvekilleri Selma Irmak ile Faysal Sarıyıldız Şırnak Belediye Başkanı Av. Serhat Kadırhan’ı ziyaret etti.
 • 23 Ocak 2014 17:31 Tahliye Edilen BDP Milletvekilleri Ardahan'da Tahliye Edilen BDP Milletvekilleri Ardahan'da BDP Mardin Milletvekili Gülser Yıldırım, Şırnak Milletvekilleri Selma Irmak ve Faysal Sarıyıldız Ardahan'da düzenlen mitingde partililere seslendi.
 • 15 Ocak 2014 16:02 BDP'den Bölge Mitingi BDP'den Bölge Mitingi Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Şırnak Milletvekili Selma Irmak, Cenevre’de yapılacak konferansın Esad’ı aklama projesi olduğunu öne sürerek, “Esad’ın düşmesi için çaba gösterenler, onun düşmediğini görünce bu kez politikayı değiştirip onu aklama mücadelesine girişmişlerdir” dedi.
 • 10 Ocak 2014 17:52 BDP'li Sarıyıldız, 4 Yıl Sonra Babaevinde (2) BDP'li Sarıyıldız, 4 Yıl Sonra Babaevinde (2) Uludereli AİLELERİ ZİYARET ETTİLER Anayasa Mahkemesi'nin kararı ile tahliye edilen BDP Şırnak Milletvekilleri Selma Irmak, Faysal Sarıyıldız, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan, Mardin Milletvekili Gülser Yıldırım, Van Bağımsız Milletvekili Kemal Aktaş, Şırnak Milletvekili Hasap Kaplan ile birlikte bugün Uludere İlçesi'ne bağlı Ortasu Köyü'ne gitti.
 • 05 Ocak 2014 18:49 BDP'li Irmak ve Sarıyıldız Şırnak'ta BDP'li Irmak ve Sarıyıldız Şırnak'ta Barış ve Demokrasi Partisi'nin (BDP) dün tahliye edilen milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ve Selma Irmak, Cizre ve Silopi ilçelerinden sonra Şırnak merkeze geldi.
 • 05 Ocak 2014 18:45 Tahliye Edilen BDP'li Milletvekilleri Şırnak'ta Tahliye Edilen BDP'li Milletvekilleri Şırnak'ta Barış ve Demokrasi Partisi’nin (BDP) dün tahliye edilen milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ve Selma Irmak, Cizre ve Silopi ilçelerinden sonra Şırnak’a geldi.
 • 05 Ocak 2014 16:54 Tahliye Olan BDP'li Milletvekillerine Cizre'de Coşkulu Karşılama Tahliye Olan BDP'li Milletvekillerine Cizre'de Coşkulu Karşılama BDP'nin dün tahliye edilen milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ve Selma Irmak’ı, Cizre’de çok sayıda kalabalık alkış ve sloganlarla karşıladı.
 • 04 Ocak 2014 17:38 BDP'li 3 Milletvekilinin Tahliyesi İçin Mahkemeye Başvuruldu (5) BDP'li 3 Milletvekilinin Tahliyesi İçin Mahkemeye Başvuruldu (5) Cezaevinden ÇIKTILAR Diyarbakır'da KCK davasından yargılanan BDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak, Faysal Sarıyıldız ile Van Bağımsız Milletvekili Kemal Aktaş, tahliye kararlarının ardından Diyarbakır'da bulundukları cezaevlerinden çıktı.
 • 30 Haziran 2013 16:56 Hasip Kaplan: Milletin İradesine Saygı Duymayan, Demokrasiye İnanmaz Hasip Kaplan: Milletin İradesine Saygı Duymayan, Demokrasiye İnanmaz BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, partisinin milletvekilleri Selma Irmak ile Faysal Sarıyıldız'ın 4.5 yıldan beri tutuklu olduğunu hatırlatarak, her biri için 5 yıl hapis cezası istendiğini söyledi.
 • 20 Şubat 2012 17:12 BDP'li Vekiller 2 Günlük Açlık Grevinde BDP'li Vekiller 2 Günlük Açlık Grevinde
 • 13 Haziran 2011 12:20 Meclis'deki Kadın Vekil Sayısı 77'ye Çıktı Meclis'deki Kadın Vekil Sayısı 77'ye Çıktı
 • 14 Nisan 2009 10:39 D.T.P.'ye Büyük Operasyon D.T.P.'ye Büyük Operasyon