Selülit Tarih Mi Oluyor? - Son Dakika

Selülit Tarih Mi Oluyor?

19.09.2011 23:21

1
Denizli'de bir tekstil firması acı biber, ahududu, zeytinyağı gibi bazı gıda ürünlerini nanoteknolojiyle kumaşa işleyerek yağ yakıcı kumaş üretti.
2
Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan, AA muhabirine yaptığı açıklamada su, şarap, yağ, kir geçirmeyen ve leke tutmayan, kırıştırıldığında deformasyona uğramayan birçok kumaş ürettiklerini söyledi.
3
AR-Ge çalışmaları sonucunda vücudu sıcağa ve soğuğa karşı koruyup vücut ısısını sabit tutan kumaşlar ürettiklerini ve yurt dışından yoğun talep aldıklarını ifade eden Tan, sözlerini şöyle sürdürdü:
4
"Biz bununla yetinmedik. Ar-Ge çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürerek, acı biber, ahududu, zeytinyağı gibi bazı gıda ürünlerini nanoteknolojiyle kumaşa işleyerek yağ yakıcı kumaş ürettik."
5
"Kumaş, insan vücudunu sıklaştırıyor. Yağların eritilmesine yardımcı oluyor."
6
"Organik olduğu için vücuda herhangi bir zararı yok."
7
"Takım elbise, gömlek, pantolon başta olmak üzere, birçok alanda kullanılması için üretilen kumaşlarla bir hafta içerisinde iki kilo yağ yok ediliyor."
8
"Kadınların en büyük düşmanı olan selülit ile çağın hastalığı olan obeziteye önlem alma açısından ürettiğimiz kumaşlarımızı ihraç etmeye başladık."

Son Dakika Selülit Tarih Mi Oluyor? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor