Son Dakika Haberleri: Selülit Tarih Mi Oluyor?

Selülit Tarih Mi Oluyor?

9 yıl önce

1
Denizli'de bir tekstil firması acı biber, ahududu, zeytinyağı gibi bazı gıda ürünlerini nanoteknolojiyle kumaşa işleyerek yağ yakıcı kumaş üretti.
2
Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan, AA muhabirine yaptığı açıklamada su, şarap, yağ, kir geçirmeyen ve leke tutmayan, kırıştırıldığında deformasyona uğramayan birçok kumaş ürettiklerini söyledi.
3
AR-Ge çalışmaları sonucunda vücudu sıcağa ve soğuğa karşı koruyup vücut ısısını sabit tutan kumaşlar ürettiklerini ve yurt dışından yoğun talep aldıklarını ifade eden Tan, sözlerini şöyle sürdürdü:
4
"Biz bununla yetinmedik. Ar-Ge çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürerek, acı biber, ahududu, zeytinyağı gibi bazı gıda ürünlerini nanoteknolojiyle kumaşa işleyerek yağ yakıcı kumaş ürettik."
5
"Kumaş, insan vücudunu sıklaştırıyor. Yağların eritilmesine yardımcı oluyor."
6
"Organik olduğu için vücuda herhangi bir zararı yok."
7
"Takım elbise, gömlek, pantolon başta olmak üzere, birçok alanda kullanılması için üretilen kumaşlarla bir hafta içerisinde iki kilo yağ yok ediliyor."
8
"Kadınların en büyük düşmanı olan selülit ile çağın hastalığı olan obeziteye önlem alma açısından ürettiğimiz kumaşlarımızı ihraç etmeye başladık."Haber Yayın Tarihi: 19.09.2011 11:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı! Dosta güven düşmana korku salıyor! İşte Türk komandosundan nefes kesen tatbikat Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek