Selülitlerinizden Kurtulma Vakti Geldi! - Son Dakika

Selülitlerinizden Kurtulma Vakti Geldi!

11.04.2014 18:32

Yaz gelmeden selülitlerden kurtulmanın çözümlerini sizler için söylüyoruz.

1
Yaz gelmeden selülitlerden kurtulmanın çözümlerini sizler için söylüyoruz. Bir ay içinde bacaklarınızda yaşadığınız değişime inanamayacaksınız!
2
Kahve çekirdekleri yapılan çalışmalarda selülite iyi geldiği ortaya çıktı. Bir ay boyunca haftada iki kere banyo sırasında kahve çekirdekleriyle yapacağınız masaj selülitlere iyi gelecektir.
3
Böylelikle cildinizde sıkılaşma ve selilütlerinizde ciddi bir azalma gözlemleyeceksiniz.Rutin banyo düzeninizde sabun beziyle bir ay boyunca selülitli bölgeye yaptığınız masaj portakal kabuğu görümünden sizi kurtaracaktır.
4
Limon suyu ve acı biber karışımını günde üç kere içtiğinizde 30 gün sonunda bacaklarınızdaki değişime inanamayacaksınız.
5
Zeytin yağı ve ardıç yağı karışımını kullandığınızda yine bir ay sonunda yumuşacık ve selülitsiz bacaklarınıza inanamayacaksınız.
6
İşte bacaklarınıza gençlik getirecek başka bir mucize, hindistan cevizi yağı. Üç kez uyguladıktan sonra gözle görünür bir iyileşme yakalayacaksınız. Duş fırçası kullanarak bacaklarınıza uygulayabileceğiniz bu formül gerçek bir mucize!
7
Sizde bu yöntemlerden size en uygun olanı seçip yaz gelmeden selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Yaza hazırlık artık başlasın!

Son Dakika Selülitlerinizden Kurtulma Vakti Geldi! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı