Son Dakika Haberleri: Selülitlerinizden Kurtulma Vakti Geldi!

Selülitlerinizden Kurtulma Vakti Geldi!

6 yıl önce

Yaz gelmeden selülitlerden kurtulmanın çözümlerini sizler için söylüyoruz.

1
Yaz gelmeden selülitlerden kurtulmanın çözümlerini sizler için söylüyoruz. Bir ay içinde bacaklarınızda yaşadığınız değişime inanamayacaksınız!
2
Kahve çekirdekleri yapılan çalışmalarda selülite iyi geldiği ortaya çıktı. Bir ay boyunca haftada iki kere banyo sırasında kahve çekirdekleriyle yapacağınız masaj selülitlere iyi gelecektir.
3
Böylelikle cildinizde sıkılaşma ve selilütlerinizde ciddi bir azalma gözlemleyeceksiniz.Rutin banyo düzeninizde sabun beziyle bir ay boyunca selülitli bölgeye yaptığınız masaj portakal kabuğu görümünden sizi kurtaracaktır.
4
Limon suyu ve acı biber karışımını günde üç kere içtiğinizde 30 gün sonunda bacaklarınızdaki değişime inanamayacaksınız.
5
Zeytin yağı ve ardıç yağı karışımını kullandığınızda yine bir ay sonunda yumuşacık ve selülitsiz bacaklarınıza inanamayacaksınız.
6
İşte bacaklarınıza gençlik getirecek başka bir mucize, hindistan cevizi yağı. Üç kez uyguladıktan sonra gözle görünür bir iyileşme yakalayacaksınız. Duş fırçası kullanarak bacaklarınıza uygulayabileceğiniz bu formül gerçek bir mucize!
7
Sizde bu yöntemlerden size en uygun olanı seçip yaz gelmeden selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Yaza hazırlık artık başlasın!Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu