Selülitlerinizden Kurtulma Vakti Geldi! - Son Dakika

Selülitlerinizden Kurtulma Vakti Geldi!

11.04.2014 18:32

Yaz gelmeden selülitlerden kurtulmanın çözümlerini sizler için söylüyoruz.

1
Yaz gelmeden selülitlerden kurtulmanın çözümlerini sizler için söylüyoruz. Bir ay içinde bacaklarınızda yaşadığınız değişime inanamayacaksınız!
2
Kahve çekirdekleri yapılan çalışmalarda selülite iyi geldiği ortaya çıktı. Bir ay boyunca haftada iki kere banyo sırasında kahve çekirdekleriyle yapacağınız masaj selülitlere iyi gelecektir.
3
Böylelikle cildinizde sıkılaşma ve selilütlerinizde ciddi bir azalma gözlemleyeceksiniz.Rutin banyo düzeninizde sabun beziyle bir ay boyunca selülitli bölgeye yaptığınız masaj portakal kabuğu görümünden sizi kurtaracaktır.
4
Limon suyu ve acı biber karışımını günde üç kere içtiğinizde 30 gün sonunda bacaklarınızdaki değişime inanamayacaksınız.
5
Zeytin yağı ve ardıç yağı karışımını kullandığınızda yine bir ay sonunda yumuşacık ve selülitsiz bacaklarınıza inanamayacaksınız.
6
İşte bacaklarınıza gençlik getirecek başka bir mucize, hindistan cevizi yağı. Üç kez uyguladıktan sonra gözle görünür bir iyileşme yakalayacaksınız. Duş fırçası kullanarak bacaklarınıza uygulayabileceğiniz bu formül gerçek bir mucize!
7
Sizde bu yöntemlerden size en uygun olanı seçip yaz gelmeden selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Yaza hazırlık artık başlasın!

YORUMLAR
500

Son Dakika Selülitlerinizden Kurtulma Vakti Geldi! - Son Dakika


Advertisement