Selvi boylu güzellik kraliçesine trende cinsel taciz! Yıllar sonra itiraf etti - Son Dakika

Selvi boylu güzellik kraliçesine trende cinsel taciz! Yıllar sonra itiraf etti

27.11.2019 11:05

1,83'lük selvi boyu ve güzelliğiyle kraliçe seçilen Harriotte Lane, yalnız başına bindiği trende cinsel tacize uğradı.

1
1,83'lük boyu ve kusursuz fiziğiyle gelecek vadeden ve şimdiden pek çok ünlü marka ile çalışan bir model Harriotte Lane, geçmişte başına gelen korkunç bir olayı anlatacak cesareti ise ancak kendinde bulabildi.
2
Harriotte Lane, 2017 yılı Ağustos ayında 16 yaşında genç kızdı. Newcastle Merkez İstasyonu'nda ilk kez yalnız seyahat edecekti.
3
Trende 55 yaşındaki bir adam tarafından elle taciz edildi.
4
Başına gelen korkunç taciz olayı sonrasında anksiyete, kalabalık korkusu ve depresyonla mücadele etmek zorunda kalan Harriotte, şimdi geçmişi geride bırakmaya çalışıyor.
5
"Zaman her şeyin ilacıdır" diye düşünen genç kız, başına gelenleri hemen dillendiremese de, üzerine düşündüğünde hikayesinin duyulmasının benzer durumda kalan başka gençlere de yardımcı olabileceğini düşündü.
6
Harriotte, "Umarım konuşarak mağdur olan kadınları veya erkekleri cinsel saldırı hakkında konuşmaya teşvik edebilirim." dedi.
7
2 yıl sonra Miss International Güzellik Yarışması'nda Birleşik Krallık'ı temsil etti.
8
183 cm boyundaki Harriotte, son sekiz finalist arasına kalmayı başararak büyük bir başarı elde etti.
9
Üstelik Harriotte, bu yıl Japonya'da düzenlenen ve dünyanın en prestijli müsabakaları arasında gösterilen yarışmada son sekize kalmayı başaran en genç ve en uzun boylu genç kız olarak ilklere imza atmayı da başardı.
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Selvi boylu güzellik kraliçesine trende cinsel taciz! Yıllar sonra itiraf etti - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İzmir depremini günler öncesinden tahmin etmişti! Deprem kahini "Mavi Dolunay" iddiasını tekrarladı Güzelleşeyim derken sağlığından oldu! Estetik mağduru Akalın'ın boynu herkesi korkuttu Tekbirler, alkışlar birbirine karıştı! Minik Ayda tüm ülkeyi sevinçten ağlattı Prof. Dr. Osman Bektaş İzmir depremi sonrası Doğu Karadeniz'i işaret etti: Bu bir uyarıdır 63 yaşındaki katil, kızının 10 yaş küçük sevgilisini öldürüp üzerine beton döktü