SELVİ KILIÇDAROĞLU Resimleri

Selvi Kılıçdaroğlu Resimleri

 • 24 Haziran 2018 16:36 Siyasiler Sandık Başında Siyasiler Sandık Başında Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Türkiye genelinde oy verme işlemi bitti. Cumhurbaşkanı adayları ve siyasiler de oylarını kullanmak için sandığa gitti.
 • 07 Mart 2017 15:25 İzmir'de CHP'li Kadınlardan Bedenleriyle 'Hayır' İzmir'de CHP'li Kadınlardan Bedenleriyle 'Hayır' İzmir’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için düzenlenen ‘kadınlarla buluşma’ etkinliğinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdoaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke kadınlarla hep birlikte bedenleriyle ‘hayır’ yazdı.
 • 24 Ocak 2016 23:25 Kılıçdaroğlu, Genç'in Cenazesi ile Geldi Kılıçdaroğlu, Genç'in Cenazesi ile Geldi Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve beraberinde çok sayıda milletvekiliile Kamer Genç'in cenazesi ile aynı uçakta geldiği Elazığ Hava Limanı'ndan kara yolu ile Tunceli'ye gitmek üzere yola çıktı.
 • 02 Temmuz 2015 16:34 Sivas Olayları'nın 22'inci Yılı Nedeniyle Sıkı Önlem (4) Sivas Olayları'nın 22'inci Yılı Nedeniyle Sıkı Önlem (4) Hasret GÜLTEKİN'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ Sivas Olayları'nın 22'inci yıldönümü nedeniyle kentte düzenlenen anma etkinliklerine katılan CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Sezgin Tanrıkulu ile CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, olayda yaşamını yitiren halk ozanı Hasret Gültekin'i İmranlı ilçesi Han köyündeki mezarı başında andı.
 • 02 Haziran 2015 21:09 Kılıçdaroğlu: Davutoğlu; Erdoğan, Kılıçdaroğlu Halk İçin Çalışır (2) Kılıçdaroğlu: Davutoğlu; Erdoğan, Kılıçdaroğlu Halk İçin Çalışır (2) Kılıçdaroğlu: YA BASKICI REJİMDEN YANA, YA DA ÖZGÜRLÜKTEN YANA OY KULLANACAKSINIZ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Sultangazi mitinginin ardından eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte yaklaşık 1,5 saat gecikmeli olarak bir günde düzenlenen 3'üncü mitingi için Mersin'e geldi.
 • 30 Mayıs 2015 09:44 Bayan Kılıçdaroğlu, Nazilli'ye Ziyarette Bulundu Bayan Kılıçdaroğlu, Nazilli'ye Ziyarette Bulundu 7 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu Aydın’ın Nazilli ilçesine gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.
 • 29 Mayıs 2015 21:41 Selvi Kılıçdaroğlu Nazilli'de Selvi Kılıçdaroğlu Nazilli'de Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Çankır'ın daveti üzerine Aydın'a geldi.
 • 10 Mayıs 2015 15:08 Selvi Kılıçdaroğlu, Anneler Günü'nde Tunceli'deki Annesinin Mezarını Ziyaret Etti Selvi Kılıçdaroğlu, Anneler Günü'nde Tunceli'deki Annesinin Mezarını Ziyaret Etti Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Anneler Günü nedeniyle geldiği Tunceli'de, seçimlerin eşit koşullarda yapılmadığını, devlet gücünün kullanıldığını öne sürerek, sandığa atılan oyların doğru- yansıyıp yansımayacağından şüphe duyduğunu söyledi.
 • 12 Nisan 2015 17:01 Selvi Kılıçdaroğlu, Adana'da Kadın Adayın Seçim Bürosunu Açtı Selvi Kılıçdaroğlu, Adana'da Kadın Adayın Seçim Bürosunu Açtı Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Adana'da CHP'li adayın seçim bürosu açılışına katıldı.
 • 12 Nisan 2015 16:15 Selvi Kılıçdaroğlu'ndan Terör Saldırısı Yorumu Selvi Kılıçdaroğlu'ndan Terör Saldırısı Yorumu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Ağrı’da terör örgütü PKK’nın saldırısı sonucu çıkan çatışmada 5 teröristin öldürüldüğü, 4 askerin ise yaralandığı olayın ne olduğunu tam olarak bilmediğini ancak kan dökülmesine üzüldüğünü söyledi.
 • 12 Nisan 2015 16:11 Selvi Kılıçdaroğlu: Bir Anne Olarak Üzüldüm Selvi Kılıçdaroğlu: Bir Anne Olarak Üzüldüm CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Ağrı’da dün terör örgütü mensuplarıyla askerler arasında yaşanan çatışmayla ilgili olarak, “Tam olarak ne olduğunu bilemiyoruz ama bir anne olarak üzüldüm.” dedi.
 • 13 Şubat 2015 15:35 Selvi Kılıçdaroğlu, Adana'da Selvi Kılıçdaroğlu, Adana'da Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Adana'da Olgunlaşma Enstitüsü'nü ziyaret etti.
 • 04 Aralık 2014 16:10 Sare Davutoğlu, Selvi Kılıçdaroğlu'na Taziyede Bulundu Sare Davutoğlu, Selvi Kılıçdaroğlu'na Taziyede Bulundu Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, geçtiğimiz hafta annesini kaybeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’na taziye ziyaretinde bulundu.
 • 04 Aralık 2014 16:09 Sare Davutoğlu'ndan Selvi Kılıçdaroğlu'na Taziye Ziyareti Sare Davutoğlu'ndan Selvi Kılıçdaroğlu'na Taziye Ziyareti Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'na taziye ziyaretinde bulundu.
 • 24 Kasım 2014 11:58 Elazığ Kılıçaroğlu Elazığ' Da Elazığ Kılıçaroğlu Elazığ' Da CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun Annesi Fatma Özdağ'ın cenazesine katılmak üzere İstanbul'dan Uçakla Elazığ Havaalanına geldi.