Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu'ndan şiddet sahnesi itirafı: Üç saat ağladım! - Son Dakika

Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu'ndan şiddet sahnesi itirafı: Üç saat ağladım!

25.12.2019 13:04

Geçtiğimiz ay final bölümü yayınlanan Sen Anlat Karadeniz' dizisindeki 'Nefes' rolüyle akıllara kazınan ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, dizinin şiddet sahneleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1
Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz aylarda final yapan ve kadına şiddet sahneleriyle tepki çeken Sen Anlat Karadeniz dizisiyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.
2
'Günaydın Hafta Sonu' isimli programa konuşan Helvacıoğlu, ''Tahir'in bizi tekneye bindirdiği ve Vedat'ın bizi yakaladığı bir sahne vardı. Vedat'ın saçımdan tutup tokat atması ve yere düşürmesi gerekiyordu. Bir sahnenin çekilmesi saatler sürüyor, artık başım zonkluyordu. 'Bunu gerçekten yaşayan kadınlar var' diye düşünüp üç saat boyunca ağladım'' dedi.

3
Dizinin yapımcılığını üstlenen Osman Sınav'ın kendisini ''Daha yorgun bak! 8 yıldır işkence görüyorsun sen İrem!'' diyerek defalarca uyardığını anlatan güzel oyuncu, 'Nefes' karakterini canlandırmanın çok zor olduğunu ve bu süreçte çok yorulduğunu belirtti.
4
Helvacıoğlu, dizi final yaptıktan sonra kavuştuğu yeni imajını, ''Yeni bir ben'' notuyla paylaşmıştı.
5
6
7

Son Dakika Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu'ndan şiddet sahnesi itirafı: Üç saat ağladım! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
  • samsunlu: bu dizi bitti bu kadının gündeme gelmesi lazım şimdi ne kadar boş iş varsa yapacaktır konuşacaktır gündemden düşmemek için oyunculuk sıkıntılı çünkü Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement