'Sen Atlarsan Ben de Atlarım' - Son Dakika

'Sen Atlarsan Ben de Atlarım'

28.01.2013 15:17

1
Adana'da ödeyemediği elektrik ve su borçları yüzünden bunalıma giren 67 yaşında Durmuş Ş., köprüden atlamak istedi.
2
Durmuş Ş.'yi eyleminden vazgeçirmek için köprünün üstüne çıkan polis, "Sen atlarsan ben de atlarım" diye ikna etmeye çalıştı.

3
Sosyal Güvenlik Kurumu'nun 65 yaş üzerindeki vatandaşlar için verdiği 350 lira yaşlılık maaşıyla geçimini sağlayan Durmuş Ş.', Seyhan Nehri üzerinden geçen demiryolu köprüsüne çıktı.
4
Köprünün üstüne çıkıp etrafı izleyen Durmuş Ş.'yi fark eden vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine, polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

5
Durmuş Ş.'yi eyleminden vazgeçirmek isteyen bir polis memuru da köprünün üzerine çıkarak konuşmaya başladı. Durmuş Ş.'yi ikna etmek isteyen polis memuru, "Atlama bak, sen atlarsan ben de atlarım" diyerek eyleminden vazgeçirmeye çalıştı.
6
Aldığı yaşlılık maaşının yetersiz geldiğini, borcu yüzünden elektrik ve suyunun kesildiğini belirten Durmuş Ş., polisin ısrarları üzerine, "430 lira elektrik, 120 lira su borcum var. Borcum yüzünden kış ortasında elektriğim, suyum kesildi. Devletin verdiği para yetmiyor" diyerek çaresiz kaldığını söyledi.
7

Son Dakika 'Sen Atlarsan Ben de Atlarım' - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi