Şener Şen Tehdit Yağdırdı - Son Dakika

Şener Şen Tehdit Yağdırdı

05.06.2014 08:57

1
Şener Şen, önceki akşam İstiklal Caddesi'nde Mari Eskici'nin işlettiği Mekân adlı restorandaydı.

2
Yanında oturan genç kadınla samimi görüntüler sergileyen Şen, gazetecilerin dışarıda beklediğini öğrenince, "Gazetecileri buradan gönderin; görüntülenmek istemiyoruz." dedi.

3
Üç korumasıyla birlikte gazetecilerin üzerine yürüyen Mari Eskici, tehditler savurdu: "Ben beş yıldır burada işletmeciyim. Eğer burada bir kare görüntü almaya kalkacak olursanız, Aksaray'dan mafyaları buraya yığar, hepinizi perişan ettiririm." dedi.

4
Bununla yetinmeyen Eskici sözlerini şöyle sürdürdü: "Siz Şener Bey'in fotoğraflarını çekerseniz ben de sizleri elbet bir yerlerde buldurur ve bunun hesabını sorarım." dedi.

5
Şener Şen bu gerginliğin ardından yanındaki kadınla mekândan ayrıldı.

6
İşte Şener Şen'in fotoğrafları...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Şener Şen Tehdit Yağdırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı Koronayı yeniyorlar ama kalplerine yenik düşüyorlar! İlaçlarla ilgili komplo teorileri kafa karıştırıyor Şampiyonlar Ligi maçında sahaya yarı çıplak atlayan modelin son paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı