Seninle Aynı Yatağa Giremem - Son Dakika

Seninle Aynı Yatağa Giremem

29.07.2009 13:44

1
Bir zamanlar müzik dünyasında fırtına gibi esen Atomic Kitten grubunun üyelerinden Kerry Katona hayatının en zor günlerini yaşıyor. Bunun nedeni de eski bir taksi şoförü olan kocasının iki yılık evliliklerini sona erdirmek istemesi.
2
Kocası Marc Croft'un boşanma davası açtığını öğrendikten sonra gözyaşları bir türlü dinmeyen Katona'nın kelimenin tam anlamıyla 'yıkıldığı' ve yakınlarına 'ben şimdi ne yapacağım' dediği öğrenildi. Yakınları dört çocukları bulunan ve iki yıldır evli olan Katona ile Croft'un bir süredir aralarının bozuk olduğunu söylüyor.
3
Çiftin arkadaşları Croft'un Katona'nın son dönemde aldığı fazla kilolar yüzünden artık ondan hoşlanmadığını dile getirdiğini de söylüyorlar. Croft'un bipolar bozukluk tedavisi gören ve bu sırada aşırı şekilde kilo alan Katona hakkında 'Bir domuza dönüştü. Artık onunla yatağa giremem' dediği de iddia ediliyor.
4
Katona ise kocasından kendisinin ayrılmak istediği konusunda ısrar ediyor. 28 yaşındaki Katona'nın 39 yaşındaki kocasını çiftin 1 buçuk milyon sterlin değerindeki evlerinden kovduğu da iddialar arasında.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Seninle Aynı Yatağa Giremem - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı