Serdar Bilgili ile aşk yaşayan Aslı Mavitan Kimdir? - Son Dakika

Serdar Bilgili ile aşk yaşayan Aslı Mavitan Kimdir?

27.07.2018 08:42

Beşiktaş'ın eski başkanlarından Serdar Bilgili, ünlü oyuncu Aslı Mavitan ile yeni bir aşka yelken açtı. Çiçeği burnunda sevgililer, önceki gün Serdar Bilgili'nin doğum gününü birlikte kutladı. Peki Serdar Bilgili'nin sevgilisi Aslı Mavitan kimdir, kaç yaşındadır? Aslı Mavitan bakın kimin kızı çıktı.

1
DOĞUM GÜNÜNÜ BİRLİKTE KUTLADILAR:
DOĞUM GÜNÜNÜ BİRLİKTE KUTLADILAR:
Çiçeği burnunda sevgililer, önceki gün Serdar Bilgili'nin doğum gününü birlikte kutladı. İkilinin üç haftadır birlikte olduğu öğrenildi. Kutlama Bodrum Türkbükü'ndeki Garos'ta başladı, Sess Bar'da devam etti. Eğlencede Aslı Mavitan, Serdar Bilgili'nin Ebru İpekçi'den olan kızı Lal, Amerika'dan tatile gelen Seren-Michael Shvo vardı. Dün de hep birlikte tekneyle Yunan adası Mikonos'a gittiler. 55 yaşına basan Serdar Bilgili, Aslı Mavitan'dan 17 yaş büyük.
2
ŞARKICI HAYKO'NUN KIZI: Aslı Mavitan, Türkiye Güzeli Yıldız Mavitan ile şarkıcı Hayko'nun kızları. Haber spikerliğinden oyunculuğa geçiş yapan Mavitan, yaklaşık bir ay önce, 2.5 yıldır evli olduğu Kaan Balkaş'tan boşanmıştı.
3
Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili, Star TV Ana Haber Spikeri Nazlı Çelik'ten boşandıktan sonra Hakan Uzan'ın eski eşi Özlem Kızılkaya ile Kasım 2017'de aşk yaşamaya başlamıştı. Ama mutlulukları sadece 4 ay sürmüştü.

4
Serdar Bilgili, haftalar önce 3 milyon euro değerindeki 'Extreeme' adlı lüks teknesinde misafirlerini ağırlamıştı.
5
Aslı Mavitan, Yıldız Arhan, Emir Mavitan, Amerika'dan tatile gelen yakın arkadaşları Seren- Michael Shvo ve 2.5 yaşındaki kızları Emma'yı gezdirmişti. Serdar Bilgili fotoğraf makinesi ile de dostlarının her anını yakaladı.
6
Aslı Mavitan 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Babası ünlü şarkıcı Hayko'dur. Anne babası Aslı Mavitan 2 yaşındayken boşanmış ve annesi Ahmet Mavitan ile evlenince Aslı Mavitan da üvey babasının soyadını almıştır. Ayrıca Aslı Mavitan babası Hayko'nun dininden çıkarak İslam dinini seçmiştir.
7
Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünde tamamlayan Aslı Mavitan kariyerine spiker olarak devam etmiştir. TV8 kanalında haber spikeri olarak görev aldığı zamanlarda, yılın en iyi hafta sonu haber spikeri seçilmiş ve ödül almıştır. Spikerlikten sonra sunucu olarak da ekrana gelen Aslı Mavitan, Beyaz TV kanalında yayınlanan "İşin Aslı" adlı programı 2014 yılından bu yana sunmaya devam etmiştir.
8
Sunuculuktan sonra oyunculuğa da adım atan Aslı Mavitan, Star TV ekranında yayınlanan ve Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Anıl Tetik gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide rol almaya başlamıştır.
9
10
11
12
İşte Aslı Mavitan'ın Instagram paylaşımlarından bazıları...
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Serdar Bilgili ile aşk yaşayan Aslı Mavitan Kimdir? - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • Misafir: Babasi Hayko Tataryanla barisip hemen ismini Aslin diye ermeni ismine gecirdi.Demekki türk ismi Aslı dan rahatsız oluyormuş "Aslı Mavitan" Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Nişanlısı tarafından terk edilen doktor, kendisiyle evlendi Aşk iddialarının altındaki gerçek bambaşka çıktı! Güzel spiker film yıldızı oluyor Yeşilçam'ın gizli kahramanı İhsan Gedik, onurlu hayat mücadelesiyle gıpta ettiriyor! İşte efsanenin son hali Karın ağrısı şikayetiyle gitti, cansız bedeni çıktı! Hastanedeki iğrenç olay halkı sokağa döktü Kardeş olduklarına inanamazsınız! Birkan Sokullu'nun kız kardeşini görenler güzelliğine hayran kaldı