Serdar Ortaç'ın Çinli bakana olan benzerliği görenleri hayrete düşürdü - Son Dakika

Serdar Ortaç'ın Çinli bakana olan benzerliği görenleri hayrete düşürdü

03.01.2021 12:30

Çin Dışişleri Bakanı Vang Yi'nin ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'la benzerliği sosyal medyaya damga vurdu. Birçok kullanıcı, Çinli bakan ve Ortaç için "İnsanlar çift yaratılır iddiasını doğrulayan benzerlik" yorumlarını yaptı.

1
Instagram'dan pandemi ile ilgili açıklamaları yayınlanan Bakan'ı gören sosyal medya takipçileri paylaşımın altını "Serdar Ortaç?" yorumlarıyla doldurdu.
2
"İnsanlar çift yaratılır iddiasını doğrulayan benzerlik, 'Korona aşısından sonra Serdar Ortaç', 'Fotoğrafa 3 saniye bakınca kulağında 'Karabiberim' şarkısı çınlıyor."
3
"Serdar Ortaç'ın çakmasını yapmış vicdansızlar, binlerce vaka var."
4
Daha önce de kendisine benzeyen eski bir Sovyet askerinin fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Serdar Ortaç bu kez de Çinli bakan Vang Yi'ye benzetildi.
5
Koronavirüsle ilgili açıklama yapan Çin Dışişleri Bakanı Vang Yi, Türk takipçilerin dikkatini fazlasıyla çekti. Ancak konu, virüs değildi.

6
7
8
Yüzlerce esprili yorumların geldiği paylaşıma kullanıcılar şunları yazdı:

Son Dakika Serdar Ortaç'ın Çinli bakana olan benzerliği görenleri hayrete düşürdü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
  • emekçi: askere gitmemek için çürük raporu alan,askeri mahkemede yargılanan serdar ortaç en büyük milliyetçidir.vatanseverdir uludur,yücedir,öyle değilmi... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement