Son Dakika Haberleri: Serdar Ortaç'ın Kayınçosuna İsim Aranıyor

Serdar Ortaç'ın Kayınçosuna İsim Aranıyor

6 yıl önce

1
Serdar Ortaç'ın kayınvalidesi Lucy Loughnan, düğün için İstanbul'a geldi. 6 aylık hamile olan kayınvalide, bebeğe isim aradıklarını söyledi.

2
Hamile kayınvalide Lucy Loughnan İlk kez görüntülendi.Serdar Ortaç'ın İrlandalı kayınpederi ve kayınvalidesinin, torunlarından önce kendi çocuklarını seveceklerini duyurmuştu. Espri konusu olan o haberin ardından Chloe Loughnan'ın anne ve babası İstanbul'a geldi.

3
Sabah gazetesine konuşan anne Lucy Loughnan, biri Chloe olmak üzere iki kızlarının bulunduğunu, bu kez bir erkek bebek dünyaya getireceği için çok mutlu olduğunu söyledi.

4
Şu sıralar bebeklerine isim aramakla meşgul olduklarını söyleyen kayınvalide, "6 Haziran'da Chloe ile Serdar'ı evlendirip hemen İrlanda'ya döneceğiz. Bu kez de bebek hazırlığına başlayacağız" dedi.

5
İşte Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan'un fotoğrafları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 04.06.2014 08:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Son görüntüsüyle korkutmuştu! 15 kilo veren İzel, göğüs dekoltesiyle büyüledi! Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü