Serdar Ortaç'ın Kına Gecesi - Son Dakika

Serdar Ortaç'ın Kına Gecesi

07.06.2014 08:03

1
Dün evlenen ünlü sanatçı Serdar Ortaç ile İrlandalı model Chloe Loughnan, Türk geleneklerine uymayı ihmal etmedi. Düğünden önce duvullu zurnalı bir kına gecesi düzenledi ve erkeklere tespih dağıtıldı

2
CVK Hotel Park Bosphorus'ta düzenlenen organizasyona, ailesinin yanı sıra Chloe Loughnan'ın İrlanda, Amerika ve İngiltere'den de pek çok arkadaşı katıldı.

3
İrlandalı model, gecenin düzenlendiği salona Lal Kaftan tarafından kendisi için özel olarak hazırlanan kırmızı bir kaftan ve altın rengi başlıkla girdi. Serdar Ortaç ise müstakbel eşinin yüzündeki kırmızı örtüyü aldırmadan önce ona beşibiryerde taktı.

4
Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın kına öncesi çektirdikleri fotoğraflarda bir detay dikkat çekti. Boyu 1.65 olan Ortaç ile 1.78'lik Loughnan neredeyse aynı boyda görünüyordu. Ortaç farkı kapatmak için ayağının altına takoz koydurdu.

5
İşre kına gecesinden fotoğraflar...

6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Serdar Ortaç'ın Kına Gecesi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu