Serdar Ortaç'ın Kına Gecesi - Son Dakika

Serdar Ortaç'ın Kına Gecesi

6 yıl önce

1
Dün evlenen ünlü sanatçı Serdar Ortaç ile İrlandalı model Chloe Loughnan, Türk geleneklerine uymayı ihmal etmedi. Düğünden önce duvullu zurnalı bir kına gecesi düzenledi ve erkeklere tespih dağıtıldı

2
CVK Hotel Park Bosphorus'ta düzenlenen organizasyona, ailesinin yanı sıra Chloe Loughnan'ın İrlanda, Amerika ve İngiltere'den de pek çok arkadaşı katıldı.

3
İrlandalı model, gecenin düzenlendiği salona Lal Kaftan tarafından kendisi için özel olarak hazırlanan kırmızı bir kaftan ve altın rengi başlıkla girdi. Serdar Ortaç ise müstakbel eşinin yüzündeki kırmızı örtüyü aldırmadan önce ona beşibiryerde taktı.

4
Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın kına öncesi çektirdikleri fotoğraflarda bir detay dikkat çekti. Boyu 1.65 olan Ortaç ile 1.78'lik Loughnan neredeyse aynı boyda görünüyordu. Ortaç farkı kapatmak için ayağının altına takoz koydurdu.

5
İşre kına gecesinden fotoğraflar...

6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 07.06.2014 08:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş Ölümcül aşk üçgeni! Okul müdiresi eski aşkının eşini 6 yerinden bıçaklattı Karma Astrolog Aysun Köşker Koç'tan, 20-26 Ocak haftalık burç yorumları

Son Dakika Haberleri