Son Dakika Haberleri: Serenay Aktaş'tan Bomba Açıklamalar

Serenay Aktaş'tan Bomba Açıklamalar

6 yıl önce

1
Survivor'dan elenen Serenay Aktaş, Acunn.com'un sorularını cevapladı. Merve'nin senin ismini söylemesini bekliyor muydun? Merve'nin tabi ki benim ismimi söylemesini beklemiyordum çok şaşırdım, ama bunu konseyde öğrenmedim, bana adada söyledi. O zaman da çok şaşırdığımı kendisine söylemiştim, ama onun düşünceleri bana göre daha katı.

2
Survivor boyunca yaşadığın en büyük hayal kırklığı nedir? Merve'den yediğim darbe oldu. İlk defa yaşıyorum, böyle bir şeyi daha önce yakınlarımdan hiç darbe yemedim. Belki yaşımız çok küçük diyedir, ama gerçekten beklemiyordum şaşırdım. Burdan çıktıktan sonraki şeyleri öğrenince daha çok şaşırıyorsun o yüzden en büyük darbe kesinlikle Merve'nin benim adımı söylemesi ve benim elenmeme onun neden olması.

3
Sence Merve seni rakip olarak gördüğü için mi yazdı? Merve çok başarılı bir yarışmacı. Mesela 4 ay boyunca bir yere kapanıp antreman yaptığını anlatıyordu, başarılı bir yarışmacı başarılı bir sporcuydu. Merve beni rakip görmeseydi yazmazdı. Benim ona yaklaştığım gibi yaklaşsaydı, beni zaten söylemezdi.

4
Eğer adada kalsaydın son 4'e gidebileceğine inanıyor muydun? İnanıyordum kendime eğer elenmeseydim son dörde kalabileceğime bir bayan olarak gerçekten inanıyordum.

5
Tolga hakkında ne düşünüyorsunuz? Tolga'ya sarıldım ve şunu söyledim: "Allah sana sabır versin mücadelene devam et savaş." Tolga hep şundan bahsetti, konsey boyunca ve konseyden önce de adada ben ona abilik yaptım korudum. Bir kere şöyle bir gerçek var, bu adada baştan beri yalnız kalan Tolga'ydı, ben değildim ve Tolga'nın yanına ben gittim. Duygu gitti aslında biz ona sahip çıktık.

6
Tolga yeri geldi dert ortağım oldu, dertleştik ama şöyle bir şey var, sürekli söylüyor; dost kazığı yedim arkamdan bıçaklandım, ama iki hafta önce o erkeklere beni yazdırmaya çalıştı.

7
Biz bir oyunun içindeymişiz ve ben o oyunda oynamayı becerememişim. Tolga'nın gerçek yüzünü gördüm. Çok kızmıyorum, ona darılmıyorum da. Tolga'nın son yaptıklarını şov yapıyor gibi buluyorum.

8
İşte Survivor'dan fotoğraflar...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 01.06.2014 09:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular