Son Dakika Haberleri: Serenay Sarıkaya, Evli İşadamıyla Aşk Yaşıyor

Serenay Sarıkaya, Evli İşadamıyla Aşk Yaşıyor

7 yıl önce

Sarıkaya, basında yer alan Çağatay Ulusoy'la aşk yaşadığına dair haberlerin aksine, Murat isimli evli bir işadamıyla aşk yaşadığını gözler önüne serdi.

1
Aynı dizideki rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile çıkan aşk haberlerini yalanlamayan ve sessiz kalmayı tercih eden Serenay Sarıkaya'nın tüm iddiaların aksine evli ve bir kız çocuğu olan Murat isimli Antalyalı bir işadımıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı.
2
Uzun bir süredir aşklarını gözlerden uzak yaşamayı başaran ikili, önceki gece yakalanmaktan kurtulamadı.
3
Kendisinden yaşça büyük olan sevgilisiyle Taksim'deki bir otelin restoranında baş başa yemek yiyen Sarıkaya, çıkışta sevgilisinin aracına bindi.
4
Gazetecilerden habersiz olan Sarıkaya, Cihangir'deki bir mekanın önünde araçtan indiği sırada gazetecileri fark ederek koşar adım mekana girdi.
5
Gazetecileri yanıltmak isteyen Sarıkaya'nın takım elbiseli sevgilisi ise mekandaki müşterilerin yanına giderek onlarla sohbet ediyormuş gibi davranmaya çalıştı.
6
Sarıkaya'nın mekana girmesinin ardından sevgilisi de peşinden koştu.
7
8Haber Yayın Tarihi: 14.11.2013 09:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş gözlü Duygu, bakın nereli! Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı